مهر/ عضو کمیته فنی استقلال گفت: جباروف بازیکن بزرگی است و طبیعی است که پیشنهادات زیادی داشته باشد. اما او خودش می‌داند که سپاهان با استقلال قابل مقایسه نیست.
محمد نوری در تشریح آخرین وضعیت تیم استقلال اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم به جایی رسید که الان بتوانیم مدعی شویم اگر قوی ترین تیم غرب آسیا نباشیم یکی از قوی ترین های این منطقه هستیم و این بسیار خوشایند است. درحال حاضر چه در لیگ برتر و چه در لیگ قهرمانان آسیا همه تیم ها روی استقلال حساب خاصی باز می کنند و به چشم تیمی غیر قابل مهار به آن نگه می کنند.
عضو کمیته فنی آبی پوشان در خصوص پیشنهاد احتمالی باشگاه سپاهان به سرور جباروف تصریح داشت: بهرحال جباروف یکی از بهترین هافبک های فوتبال ایران است و از آنجایی که قراردادش هم پایان فصل تمام می شود این طبیعی است که یکسری پیشنهاد داشته باشد. اما جباروف آنقدر حرفه‌ای هست که اصلا تا پایان فصل به این صحبت‌ها فکر نکند. ضمن این که بسیار بعید است جباروف به پیشنهاد سپاهان پاسخ مثبت بدهد.
وی افزود: جباروف یک نیم فصل در سپاهان بوده و یک فصل هم در استقلال و بهتر از هر فرد دیگری می‌تواند فضای دو تیم را با هم مقایسه کند. ضمن این که اصلا دو تیم با هم قابل مقایسه نیستند. جباروف در استقلال هیچ مشکلی ندارد و بهترین روزهای فوتبالی‌اش را در کنار این هوادار خروشان و خونگرم پشت سر می گذارد و دلیلی ندارد قصد جدایی داشته باشد. جباروف حالا حالا ها در استقلال کار دارد. او باید بماند تا انشاءالله یک جام آسیایی با ما بگیرد.
نوری در خصوص ادامه حضور شفر تاکید کرد: از شفر هم رضایت وجود دارد و باشگاه برای حفظ او برنامه دارد. آقای افتخاری خودش با ایشان به وقتش مذاکره می کند و بعید می دانم اتفاقی بیفتد که شفر را فصل بعد در استقلال نداشته باشیم.
پیشکسوت آبی پوشان با تاکید بر حساسیت دیدار با الریان در روز ۱۳ فروردین بیان داشت: ما باید نهم با نفت تهران بازی کنیم و سیزدهم در آسیا با الریان. امیدوارم فدراسیون شرایط استقلال را درک کند و تمهیدی بیندیشد تا ما بتوانیم با فراغ بال بهتری با الریان بازی کنیم. این بازی برای فوتبال ایران مهم است. ما باید الریان را ببریم تا صدرنشینی مان در گروه تثبیت شود. بهرحال برای ما بهتر است که سرگروه به مرحله بعدی صعود کنیم تا در دور بعد حتی المقدور به الدحیل برخورد نکنیم.
عضو کمیته فنی استقلال اضافه کرد: البته این را بگویم اگر فقط یک تیم در غرب آسیا توان حذف الدحیل را داشته باشد این تیم استقلال است. اما با این وجود ترجیح می دهیم در صورت صعود به مرحله بعدی با تیمی به جز الدحیل روبرو شویم تا انرژی کمتری از ما گرفته شود.
نوری در خصوص تیام و شرایط وی برای فصل آتی بیان داشت: تیام هم در اهداف اولیه ما برای فصل آینده است و باید او را هم حفظ کنیم. ضمن این که حتما باید یک بازیکن دیگر هم در خط حمله اضافه کنیم.

اخبار داغ ورزش در کانال تلگرامی «کانال ورزش»