مهر/ الساندرو دل پیرو، ستاره اسطوره‎ای سابق یوونتوس و تیم ملی فوتبال ایتالیا معتقد است پائولو دیبالا به اندازه کافی زمان دارد تا رکورد ضربات کاشته او را بشکند.
بهترین گلزن بیانکونری در لیست بازیکنانی که بهترین کاشته‌های سری آ را زدند در رده سوم قرار دارد و ۲۲ گل زده است. او بعد از سینیشا میهایلوویچ و آندره پیرلو قرار که هر دو ۲۸ گل زده‌اند. دل‌پیرو تمام این گل‌ها را برای یووه زده و در تمام دوران بازی کردن در این تیم بوده است.
اخیرا دیبالا ۹ ضربه کاشته در سری‌آ زده که ۸ گل آن برای بانوی پیر بوده است. به همین دلیل دل‌پیرو در گفتگو با وب سایت یوفا مدعی شده او زمان خوبی برای شکستن رکورد دارد.
دل‌پیرو در این باره گفت: چه کسی در ضربه کاشته زدن بهتر است؟ از من می‌خواهید چه بگویم؟ من دوران خودم را داشتم، پائولو هم زمان خیلی خوبی دارد تا من را پشت سر بگذارد. باید بگویم او در این زمینه عالی کار کرده است. برایش آرزوی بهترین‌ها را دارم.
سوال بعدی از دل‌پیرو درباره پافشاری بوفون برای رسیدن به قهرمانی اروپا با یوونتوس در لیگ قهرمانان است: همه دنیا منتظر هستند تا بوفون جام قهرمانی لیگ قهرمانان را بالای سر ببرد. اما از نظر من او در هر شرایطی شماره یک است.


اخبار داغ ورزش در کانال تلگرامی «کانال ورزش»