خبر ورزشی/ لیونل مسی مهاجم آرژانتینی بارسلونا تابستان گذشته هتل 4 ستاره‌ای را در منطقه سیتخس بارسلونا خرید.
هتل«میم یا ‌ام‌آی‌ام» هتلی ساده و شیک است که در آن غذاهای خوشمزه‌ای سرو می‌شود اما هتل لوکسی نیست. هتل مسی شبیه هتل‌های یک فوتبالیست نیست. این اظهارنظر یکی از کارمندان بخش اطلاعات هتل است. این هتل، یک هتل چهارستاره، آرام و شیک است که طراحی‌‌اش از هارمونی خاصی برخوردار است و چندان جلب توجه نمی‌کند. فاکتوری به نام فاکتور «تعجب» در هنگام بازدید از این هتل به چشم شما نمی‌خورد و قرار هم نیست که بهترین هتل در منطقه لوکس ساحل کاتالونیا باشد.
این هتل در ردیف دوم ساحل قرار دارد ولی چشم‌انداز زیبایی به دریا دارد. هتل میم در سال 2013 ساخته شد و مسی تابستان گذشته این هتل را خریداری کرد. این اولین سرمایه‌گذاری مهاجم بارسا در زمینه هتلداری است و البته حالا او هتل دیگری را هم در ایبیزای اسپانیا خریداری کرده. مسی مدیریت هتلش را به گروه مجستیک بارسلونا سپرده و در ماه‌های اخیر تغییراتی هم در این هتل ایجاد شده که حکایت از دیدگاه روشن تجاری مسی دارد. هتل میم یکی از اعضای اتحادیه آمریکایی پریفرد هتلز آمریکا نیز هست.
هتل میم 77 اتاق با درجه‌بندی‌های مختلف دارد که همه اتاق‌های هتل از نور خیلی خوبی بهره‌مند است. پنجره‌های قدی از سقف تا کف، کف پارکت و دیوارهایی با رنگ‌های روشن. از جمله بخش‌های عمومی هتل می‌توان به تراس فوق‌‌العاده آن، یک استخر بزرگ، بخش سولاریوم و چشم‌اندازه فوق‌‌العاده هتل به دریا و منطقه سیتخس اشاره کرد. این هتل یک اسپای خیلی خوب هم دارد که امکاناتش فراتر از یک هتل 4 ستاره است. رستوران این هتل هم رستوران خوبی است که بوفه و صبحانه آن حسابی اسم درکرده و قیمت اجاره یک اتاق در این هتل، شبی 120 یورو است.