خبر ورزشی/ پدیده‌های زیادی در پرسپولیس پا به توپ شدند اما در نهایت تحت شرایطی عجیب این تیم را ترک کردند.
صادق محرمی هم در حال حاضر پدیده پرسپولیس محسوب می‌شود. مدافع راستی انرژیک که به دیناموزاگرب کرواسی پیوسته و برانکو معتقد است به زودی 10 میلیون یورو ارزش پیدا خواهد کرد. این جوان بااستعداد از ملوان انزلی به پرسپولیس آمد و توانست با عملکرد خوبش رامین رضاییان و حسین ماهینی را نیمکت‌نشین کند. البته ماهینی در پست‌های دیگر مورد استفاده قرار گرفت اما دفاع راست پرسپولیس دربست به نام صادق محرمی شد. او حالا تصمیم گرفته است از پرسپولیس جدا شود. صادق محرمی که بارها گفته است الگویش مهدی مهدوی‌کیاست پیش از این فرصت داشت لژیونر شود. در دورانی که عضو تیم ملی نوجوانان به سرمربیگری علی دوستی‌مهر بود و یک تیم آلمانی از طریق مهدوی‌کیا به صادق محرمی پیشنهاد داد اما... آن شانس خوب را محرمی از دست داد تا امروز هنوز هم حسرت بخورد. او می‌خواهد جبران کند و لژیونر شود چون خوب می‌داند تنها راه دعوت به تیم ملی بازی در اروپاست.
صادق محرمی نه با مدیرعامل، نه با سرمربی و نه با همبازیانش کوچک‌ترین مشکلی ندارد ولی هدف لژیونر شدن و بازی در اروپاست. پدیده دو سال اخیر پرسپولیس سعی کرد با انتشار پستی احساسی در اینستاگرام و اینکه پیراهن تیم پرسپولیس را با خود به کرواسی برده و در اتاقش آویزان می‌کند (!) دل هواداران را به دست بیاورد اما نشد که نشد!
کاربران پرسپولیسی فضای مجازی اما به شدت به صادق محرمی حمله کردند.
هواداران پرسپولیس معتقدند محرمی در پرسپولیس رشد کرده، مطرح شده و حالا نباید در شرایطی که پنجره نقل و انتقالات تابستانی بسته است این تیم را ترک کند. طرفداران پرسپولیس صادق را نبخشیدند
در حالی که محرمی می‌تواند در دیناموزاگرب نامی بلندآوازه‌تر برای خود دست و پا کند.