باشگاه خبرنگاران/ باشگاه سپاهان اصفهان در صدد جذب ۳ بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم است.
تیم فوتبال پارس جنوبی جم که در نیم فصل نخست لیگ هفدهم جزء گزینه های کسب سهمیه آسیا بود اما با توجه به مشکلات مالی و ناراحتی برخی بازیکنان از این وضعیت، به حاشیه کشیده شد و در پایان لیگ با کسب ۴۷ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت.
پس از این اتفاقات برخی از بازیکنان این تیم هم ساز جدایی کوک کردند و در صدد جدایی از پدیده لیگ هفدهم هستند و باشگاه های دیگر هم تلاش می کنند تا با جذب ستاره ها، بتوانند حضوری پر قدرت در لیگ هجدهم داشته باشند.
بر همین اساس، شنیده می شود، باشگاه سپاهان اصفهان با هدایت امیر قلعه نویی در صدد به خدمت گیری ۳ بازیکن پارس جنوبی به نام های ابراهیم صالحی، علی دشتی و فرشاد محمدی مهر است و تلاش می کند تا آنها را به دیار نصف جهان را ببرد.
دشتی که یک سال دیگر با پارس قرارداد دارد، از مسئولان این تیم درخواست کرده تا هرچه زودتر رضایت نامه اش را صادر کنند و او بتواند به تیم جدیدش بپیوندد.
البته به جزء این ۳ بازیکن، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در صدد جذب ایمان سلیمی، مدافع پارس جنوبی برای سهمیه زیر ۲۳ سال است و استقلال هم می خواهد امید سینگ را به خدمت بگیرد.
البته هنوز خروج و یا تمدید قرارداد این بازیکنان از پارس جنوبی تایید نشده و باید دید در فصل نقل و انتقالات تابستانی چه اتفاقی رخ خواهد داد.