خبر ورزشی/ برای قلعه‌نویی خاطرات سال‌های همکاری با سپاهان خیلی شیرین و جذاب است‌‌؛ روزهایی که او با این تیم در اوج اقتدار قهرمان لیگ شد و تیمش در آن سال‌ها جزو بهترین تیم‌هایی بود که از سپاهان سراغ داشتیم.
یکی از دلایل سراغ گرفتن مدیران سپاهان از قلعه‌نویی بی‌گمان تکرار روزهای خوب گذشته است و از ابتدا هم مشخص بود قلعه‌نویی به سپاهانی‌ها نه نمی‌گوید... بقیه‌‌اش حکم تعارف دارد که او ذوب‌آهن را خیلی دوست داشت یا دینش را به این تیم ادا کرد‌‌؛ مسئله این است که منطق و شرایط مربیگری حکم می‌کرد قلعه‌نویی سپاهان را انتخاب کند و شاید هر کس دیگری هم جای او بود چنین می‌کرد... دیروز وقتی خبر مذاکره استنلی کی‌روش با سپاهان منتشر شد و مدیرعامل ذوب‌آهن گفت به هر قیمتی حاضر نیست با این بازیکن پرتغالی قرارداد ببندد با خود گفتیم این بار هم قلعه‌نویی می‌خواهد به بازیکنانی که تجربه همکاری با آنها را دارد اعتماد کند. کار بدی هم نمی‌کند‌‌؛ او کی‌روش را می‌خواهد و اگر بازیکن دیگری که قراردادش با ذوب‌آهن تمام شده را هم بخواهد باز کار بدی نکرده است... او در سال‌های گذشته وقتی در همین سپاهان بود، چند بازیکن استقلال را با خودش به این تیم برد‌‌؛ عادت همکاری با بازیکنان امتحان پس داده برای قلعه‌نویی ترک نشدنی است و حالا نه تنها خودش از ذوب‌آهن رفته که شاید یکی، دو بازیکن دیگر را هم با خودش ببرد.
هر چه هست او به سپاهان نرفته تا یک مربی عادی باشد‌‌؛ بدون شک قلعه‌نویی در سپاهان در اندیشه بلندپروازی است. او اگر می‌خواست یک مربی معمولی رو به خوب بماند در همان ذوب‌آهن می‌ماند اما هدف قلعه‌نویی از حضور در سپاهان، سودای قهرمانی در لیگ است‌‌؛ خیلی وقت است قلعه‌نویی در این فوتبال جام نگرفته‌‌؛ حالا اگر کی‌روش و سایر دوستان به او اضافه شوند که چه بهتر!