رپرتاژ آگهی/ اطلاعیه فوری:
روابط عمومی موسسه دانش پژوهان به اطلاع می رساند که متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد *سراسر کشور* از طریق طرح فراگیر دانشگاه پیام نور در رشته های مدیریت و علوم انسانی، فنی مهندسی، علوم پایه، معماری و هنر (۱۱۰ رشته) می توانند تا پایان هفته در دوره غیر حضوری آمادگی طرح فراگیر رشته مورد نظر خود ثبت نام نمایند.
جهت دریافت مشاوره ی رایگان همین حالا عدد ۷۱ را به شماره ۳۰۰۰۶۰۱۸۸۰ ارسال نمایید.


 *با در نظر گرفتن محدودیت زمانی لطفاً متن زیر را با دقت مطالعه نمایید*

آشنایی با طرح فراگیر دانشگاه پیام نور

در طرح فراگیر دانشگاه پیام نور، شما ابتدا به عنوان دانش پذیر، یکی از رشته های مقطع کارشناسی ارشد بر اساس علاقه را انتخاب می نمایید و صرفا 4 تا 6 عنوان کتاب از دروس ترم یک رشته را مطالعه می کنید. پس از آن، با شرکت در امتحانات پایان ترم در صورت رسیدن به حد نصاب های لازم و قبولی در امتحان سازمان سنجش، به دانشجوی رسمی دانشگاه پیام نور تغییر وضعیت خواهید یافت و ادامه تحصیل خود را در ترم دوم ادامه می دهید.

ویژگی های طرح فراگیر نسبت به سایر شیوه ها چیست؟
طرح فراگیر پیام نور صرفاً در طول سال تنها یک بار پذیرش دانشجو دارد و نسبت به سایر شیوه های پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری و دانشگاه آزاد، مزیت های منحصر به فردی دارد، از جمله:
• عدم محدودیت سنی برای داوطلبان ورود به دانشگاه
• صدور معافیت نظام وظیفه بعد از ورود به ترم دوم
• انتخاب آزادانه رشته دانشگاهی بدون توجه به مدرک کارشناسی
• ارائه مدرک رسمی دولتی مورد تأیید وزارت علوم
• عدم نیاز به حضور در کلاس
• امکان برگزاری آزمون در محل سکونت داوطلب
• تحصیل با حداقل شهریه برای دانشجویان

چه کسانی می توانند از طرح فراگیر استفاده کنند؟
کلیه دارندگان مدرک کارشناسی رسمی و بالاتر، کلیه شاغلین در دستگاه های دولتی و غیر دولتی و فرهنگیان سراسر کشور می توانند بدون توجه به نوع رشته کارشناسی خود و دانشجویان ترم آخر به شرط فارغ التحصیلی تا تاریخ 31/6/1397 می توانند در دوره ی دانش پذیری یکی از دوره های کارشناسی ارشد اعلام شده ثبت نام نمایند.
*تخفیف ویژه ی عید فطر برای کاربران آخرین خبر*
جهت ثبت نام و یا دریافت مشاوره ی رایگان همین حالا عدد ۷۱ را به شماره ۳۰۰۰۶۰۱۸۸۰ ارسال نمایید.