جام جهانی 2018/ مهاجم تیم ملی در پست جدید عملکرد موفقی از خود به جا گذاشت و نکته جالب توجه و احساسی دیدار قبلی را نیز با بغض و اشک‌هایش به نمایش گذاشت.
کریم انصاریفرد در شرایطی دومین جام جهانی خود را پشت سر می‌گذارد که اولین پیروزی در این رقابت‌ها را برابر مراکش در بازی قبلی جشن گرفت.
او که در‌ پایان این بازی به شدت احساساتی شده بود در میکسدزون اشک‌هایش سرازیر شد تا سوژه جالب این بازی لقب گیرد. بازیکن لژیونر فوتبال ایران که در هفته پایانی آقای گلی لیگ برتر یونان را از دست داد مدعی است تیمش با انگیزه فوق العاده‌ای که داراست برای عکس یادگاری به روسیه نیامده و توجهی به کنایه‌ها ندارند. او که تعلق خاطر جالبی به فوتبال اسپانیا و تیم رئال مادرید دارد امروز امید ایران برای گلزنی مقابل این ستاره‌ها محسوب می‌شود.
کریم انصاری‌فرد در خصوص پیروزی تیم ملی مقابل مراکش می‌گوید: خدا را شکر که تلاش‌هایمان به نتیجه رسید و مبارک مردم ایران باشد و امیدوارم همیشه بتوانیم این مردم را خوشحال کنیم و در دیدارهای بعدی هم عملکرد خوبی داشته باشیم.
وی در مورد اینکه سرمربی مراکش گفته بود برای گرفتن عکس یادگاری به روسیه نیامدیم و اینکه چنین موضوعی در حال حاضر بیشتر در مورد ایران هم صدق می‌کند عنوان کرد: ما هیچ وقت برای گرفتن عکس یادگاری وارد یک تورنمنت نمی‌شویم و همیشه برای نتیجه گرفتن و انجام یک بازی خوب تلاش می‌کنیم و از دل و جان مایه می‌گذاریم تا در آخر هر اتفاقی می‌افتد پیش خودمان راضی باشیم که هر چه در توان‌مان بود گذاشتیم و در بازی با مراکش هم همه دیدند تمام توانمان را به کار گرفتیم.
مهاجم تیم ملی با اشاره به دیدار با اسپانیا گفت: بازی با اسپانیا شرایط خاص خودش را دارد و همانطور که گفتم تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم. فوتبال در سطح بالا همین است و همیشه باید توقع داشته باشید جلوی بهترین بازیکنان قرار بگیرید و تمام تلاش ما این است که تمام پلن‌های مورد نظر مربی را اجرا کنیم تا به هدفی که داریم برسیم.
انصاری‌فرد در مورد اینکه تیم ملی با عملکرد خوبش پاسخ انتقادهای تند و تیز را داد، اینطور گفت: همیشه انتقادات وجود دارد و نمی‌شود با آن کاری کرد ولی خدا را شکر همیشه این تیم توانسته جواب کسانی که به ناحق از ما ایراد می‌گرفتند و انتقادهای غیرمنصفانه می‌کردند را بدهد. ما تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و پاسخ این افراد را با عملکردمان می‌دهیم و توکل‌مان همیشه به خدا است و هرچه او بخواهد همان می‌شود.
وی در مورد احساساتی شدنش بعد از بازی با مراکش و اشک شوقی که از چشمانش جاری شد گفت: طبیعی بود چون یکی از بهترین روزهای فوتبالی من بود و احساس خیلی خوبی داشتم.
کریم در پایان در خصوص تقابل با ستاره‌های ریال مادرید به عنوان تیم محبوبش گفت:
مسلما خیلی جالب خواهد شد و کاملا از نظر روحی و انگیزشی آماده این بازی هستیم. امیدوارم همانند بازی قبلی هواداران از تمام انرژی خود برای حمایت ما استفاده کنند و ما هم قو‌ل می‌دهیم شرمنده وجدان‌مان نشویم و هر چیزی که داریم در زمین بگذاریم.

ازکي بيمه بگيرم؟
ازکي آگهی