خبر ورزشی/ پیش‌تر نوشته بودیم با توجه به درخشش وحید امیری در جام جهانی این احتمال وجود دارد که این هافبک ملی‌پوش مورد توجه تیم‌های خارجی قرار بگیرد.

اخبار داغ ورزش در کانال تلگرامی «کانال ورزش»

انگار پیش‌بینی ما خیلی زود محقق شد! دیروز شنیدیم یک باشگاه ترکیه‌ای که پیش‌تر به دنبال خرید علیرضا بیرانوند بود، حالا همشهری او را هم می‌خواهد. این تیم ترکیه‌ای بازی‌های وحید امیری در جام جهانی را با دقت زیر نظر گرفته است. وحید امیری از نظر اخلاقی و فنی بازیکن بسیار کلیدی و تأثیرگذاری است. او نه تنها در پرسپولیس بلکه در تیم ملی هم مؤثر ظاهر شده، ولی هنوز قراردادش را با سرخ‌ها تمدید نکرده است.
وحید امیری قبل از سفر به جام جهانی در پاسخ به اصرار زیاد مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرد پس از پایان رقابت‌های ۲۰۱۸ به صورت جدی مذاکره و احتمالاً قراردادش را تمدید می‌کند، اما عملکرد خوب امیری در ترکیب تیم ملی، حفظ او در پرسپولیس را بسیار سخت جلوه می‌دهد.
تیم ترکیه‌ای به طور قطع و یقین پیشنهادی شاید ۵ برابر پرسپولیس به وحید امیری ارائه بدهد. منطق حکم می‌کند او به این پیشنهاد وسوسه‌انگیز، دلاری یا یورویی ترک‌ها پاسخ مثبت بدهد! البته علیرضا بیرانوند تا سال ۱۴۰۰ با پرسپولیس قرارداد داشته و بدون رضایتنامه این باشگاه قادر به جدایی نیست. قدر مسلم باشگاه پرسپولیس با جدایی بیرانوند مخالفت کرده و اجازه جدایی به او را نمی‌دهد، اما وحید امیری...
شاید گرشاسبی و دوستان فکرش را نمی‌کردند وحید امیری در ترکیب اصلی تیم ملی بازی کند چه رسد به آن که بدرخشد! از طرفی برانکو اعتقاد خاصی به وحید امیری داشته و همواره اصرار به حفظ او دارد. پیشنهاد تیم ترکیه‌ای شاید بدترین خبر ممکن برای برانکو و پرسپولیسی‌ها باشد.

ازکي بيمه بگيرم؟
ازکي آگهی