رپرتاژ آگهی/ در تمام دنیا در هر کشور و شهری صدها بانک و موسسه مالی اعتباری وجود دارد که در هر کدام از آنها هزاران نفر دارای حساب بانکی هستند.
اما آیا تا کنون به این فکر کرده اید که بزرگترین حساب بانکی ایران متعلق به کیست ؟
و اینکه بزرگترین بانکی که بتواند بزرگترین حساب ایران را درخودش جای دهد و امنیت آن را تامین کند چیست ؟
هرساله افزایش نرخ تورم بیشتر از افزایش حقوق ماست. حتی کسانی که شغل آزاد دارند هم از وضعیت بد بازار گلایه می کنند.
همراه با پیشرفت سریع تکنولوژی ، نحوه کسب درآمد نیز متفاوت شده به قدری که دیگر روش های سنتی پاسخگوی بازار نمی باشد.
پس با این تفاسیر چه کسی صاحب بزرگترین حساب بانکی است؟
روزانه میلیون ها کاربر از دنیای اینترنت و فضای مجازی استفاده می کنند از تلگرام ، اینستاگرام و اپلیکیشن های گوناگون گرفته تا وب سایت های مختلف .
صاحبان مشاغل از این بستر استفاده کرده و تبلیغات خود را در همه جای این محیط پخش میکنند، فروشگاه های اینترنتی بیشماری که ایجاد شده روزانه میلیونها نفر را به خرید از فروشگاه های مجازی شان تحریک میکنند.
بزرگترین حساب بانکی ایران متعلق به همه مردم است البته تنها کسانی که بتوانند هوشمندانه از این حساب استفاده کنند و بزرگترین بانک چیزی نیست جز اینترنت و دنیای دیجیتال.
اما در این بین واریز کننده به این حساب و برداشت کنند از این حساب عظیم چه کسانی هستند؟ و اینکه شما جزو کدامیک از این دو دسته هستید؟
اگر شما از این محیط خرید میکنید شما واریز کننده به این حساب عظیم، و اگر از شما در این محیط خرید میکنند، شما برداشت کننده از این حساب عظیم هستید.
نکته اصلی اینجاست : تصور کنید که صاحب بزرگترین حساب بانکی ایران باشید.
اما برای اینکه بتوانید صاحب این حساب بانکی باشید نیاز به علم و تخصص این کار را دارید. باید قوانین انجام معاملات اینترنتی را بدانید. باید بتوانید سناریو ای طراحی کنید که مخاطبین خود را قدم به قدم به سمت خرید محصول شما بکشاند.
این مهارتیست که همه اساتید اهل فن به آن دیجیتال مارکتینگ میگویند.
امروزه ضرورت استفاده از متدهای دیجیتال مارکتینگ به حدی است که با نبود آن، کسب و کار شما تا سال 2020 فراموش شده و رفته رفته ناپدید می گردد.
شما با استفاده از دیجیتال مارکتینگ می توانید کسب و کار خود را زنده نگهدارید و محدوده مشتریان خود را گسترش دهید.
در چند سال گذشته هزینه برای تبلیغات یک ریسک بشمار می رفت چرا که تبلیغات هدفمندبرنامه ریزی نمی شد ولی اکنون با دانستن اصول دیجیتال مارکتینگ تبیغات هدفمند شد و هزینه ای که برای آن داده می شود یک سرمایه گذاری محسوب می شود که باعث تحولی بزرگ در کسب و کارتان است

دانش پژوهان با بیش از 15 سال سابقه در امر آموزش در سراسر ایران، این بار اقدام به برگزاری دوره دیجیتال مارکتینگ بصورت غیرحضوری نموده که با بهره گیری از برترین اساتید کشور در این زمینه به شما قدم به قدم تمامی فنون دیجیتال مارکتینگ را آموزش خواهد داد و شما را تبدیل به صاحب بزرگترین حساب بانکی ایران خواهد کرد.
این دوره شامل :
1.برندسازی دیجیتال
2. بازاریابی دیجیتال
3. مذاکره و فروش موفق بر پایه ی نورومارکتینگ و تبلیغات
4. تدوین کمپین های تبلیغاتی
5. دوره جامع طراحی گرافیک و فتوشاپ

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان می توانید از دو طریق زیر اقدام نمایید :
1_ ارسال عدد 600 به شماره 3000601880
2- تماس با شماره 36002020-031