خبر ورزشی/ مدافع ملی‌پوش استقلال همراه با این تیم به اردوی ترکیه نرفت تا شایعات زیادی در مورد جدایی این بازیکن از جمع آبی‌پوشان مطرح شود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

پژمان منتظری از سال گذشته مطالباتی از استقلال دارد که پرداخت نشده و این موضوع باعث ناراحتی منتظری شده، به همین دلیل او در دیدار با افتخاری خواهان پرداخت مطالباتش شده است. مدیرعامل باشگاه استقلال در این نشست از منتظری در خصوص دلایل غیبتش در تمرینات چند روز اخیر سؤال کرد و از او خواست تا به اردوی تیم اضافه شود، اما ظاهراً مدافع استقلال در ابتدا خواستار روشن شدن مطالبات خود شده است.
البته گفته می‌شود منتظری در این جلسه از پیشنهاد یک تیم قطری هم با افتخاری صحبت کرد و از باشگاه استقلال خواست که رضایتنامه‌اش را بدهد. طبیعتاً استقلالی‌ها در این شرایط خیلی راحت رضایتنامه منتظری را نمی‌دهند ولی همین تاکتیک منتظری و مطرح کردن پیشنهاد یک تیم قطری باعث خواهد شد تا استقلال زودتر مطالبات این بازیکن را بدهد.
جالب اینجاست که دیروز روزنامه الرایه قطر خبر داد که باشگاه الاهلی قطر پس از امضای قرارداد با امید ابراهیمی، هافبک فصل گذشته استقلال به عنوان سومین لژیونرش اکنون به دنبال جذب چهارمین بازیکن خارجی خود در این فصل است. بنا به گزارش این روزنامه قطری چهارمین لژیونر این فصل الاهلی نیز ایرانی است و این روزنامه درباره این موضوع نوشت: «باشگاه الاهلی در تلاش است تا در ساعات آینده چهارمین لژیونر خود را که یک بازیکن ایرانی است را معرفی کند و قراردادش را امضا کند.» البته بعداً عنوان شد که این بازیکن روزبه چشمی است.
الرایه در حالی این خبر را منتشر کرد که مسئولان الاهلی پیش از این با منتظری قطع همکاری کردند و اینکه آن‌ها بخواهند یک مدافع با شرایط سنی منتظری را جذب کنند در نوع خودش کمی عجیب است. حالا باید منتظر ماند و دید تکلیف منتظری با استقلال به کجا خواهد رسید.