طرفداری/ دو دروازه بان آماده و باکیفیت استقلال، رقابت تنگاتنگی در فصل جدید برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی آبی‌پوشان خواهند داشت.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

رقابت سالم و مفرح سید مهدی رحمتی و سید حسین حسینی برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت آبی‌پوشان در فصل جدید، یکی از امیدوارکننده ترین نکات اردوی آماده سازی استقلال در ترکیه به شمار می‌رود. در روزهایی که آبی‌پوشان وضعیت نامساعد و آشفته ای در فصل نقل و انتقالات تابستانی پشت سر می‌گذارند، حضور دو دروازه بان آماده و باکیفیت در ترکیب، یک موهبت بزرگ برای وینفرد شفر به شمار می‌رود.
علی رغم تمام حواشی و شایعات، سید حسین حسینی پس از از دست دادن مسابقات جام جهانی به دلیل نیمکت نشینی در استقلال، خیلی زود به تمرینات تیم اضافه شده و خود را برای مسابقات جام ملتهای آسیا که در زمستان برگزار خواهد شد، آماده می‌کند. رقابت سالم و مفرحی که میان دو دروازه بان سختکوش و خوش اخلاق استقلال در تمرینات به وجود آمده و نشانه‌های آن را می‌توان در تصاویر تمرینات استقلال مشاهده کرد، باعث افزایش آمادگی دو نفر شده تا وینفرد شفر برخلاف سایر پست‌ها، خیالی آسوده از دروازه استقلال داشته باشد.
استقلال امروز در نخستین دیدار تدارکاتی خود در اردوی ترکیه، به مصاف تیم ماریپول اوکراین رفته و سید حسین حسینی، به تشخیص وینفرد شفر، درون دروازه آبی‌ها قرار خواهد گرفت. در حالی که چیزی به دیدار سوپرجام فوتبال ایران و آغاز مجدد لیگ برتر باقی نمانده، به نظر می‌رسد رقابت تنگاتنگ دو سنگربان آماده استقلال بار دیگر به اوج رسیده و تشخیص اینکه کدام دروازه بان، سنگربان نخست استقلال در فصل آتی خواهد بود، دشوار می‌باشد.