ورزش 3/ بعد از نزدیک به دو سال دوری از میادین اکنون بدون شک سرمدار بازیکنانی است که برای آغاز لیگ لحظه شماری می‌کند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

امید عالیشاه بعد از درخواست برای حضور در خدمت سربازی هرگز تصور این روزهای برزخی را نمی‌کرد اما شرایط به سخت‌ترین شکل ممکن برای او پیش رفت. او که حتی در چند دیدار ابتدایی سرخپوشان تبریزی در قامت سرباز به میدان رفته بود و موفق به گلزنی نیز شده بود، با حکم محرومیت این باشگاه مجبور به دوری از ترکیب شد. عالیشاه که انتخاب تراکتورسازی را با دو هدف بالا بردن شانس حضور در تیم ملی و پایان کابوس خدمت سربازی قبول کرده بود با این حکم باید یک فصل دور از میادین می‌ماند. جالب اینکه او حتی در این مدت پیشنهاد حضور در دیگر تیم‌های نظامی را با توجه به حضورشان در دسته پایین‌تر نپذیرفت.
دوران محرومیت تراکتورسازی به پایان رسید و در شرایطی که تصور می‌شد عالیشاه بتواند در کنار گل محمدی به روزهای خوب گذشته بازگردد مصدومیت او را اینبار با بدشانسی دوباره‌ای مواجه کرد. اتفاقی که بار دیگر یک دوری نیم فصلی را برای او در پی داشت.
روزها گذشت و او اکنون با دریافت کارت پایان خدمت بار دیگر به جمع سرخپوشان بازگشته و شماره 2 محبوب خود را نیز برتن کرده است. با این امید که بتواند روزهای تلخ گذشته را با عملکردی بالاتر از حد درخشان به فراموشی بسپارد. عملکردی که طی مدت اردوی پیش فصل تا به امروز مورد توجه برانکو ایوانکوویچ نیز قرار گرفته است. عالیشاه اکنون بیش از هر بازیکنی برای سوت شروع مسابقات فصل هجدهم لحظه شماری می‌کند تا به روزهای برزخی خود پایان بدهد.