ایرنا/ کریستیانو رونالدو، پپ گواردیولا و فابیو کاپلو که برای شرکت در یک کنفرانس بین المللی ورزشی به شهر دوبی رفته اند، هر کدام برای سال جدید میلادی یک آرزو کردند.
به گزارش دیلی میل، رونالدو در پاسخ به پرسش پیر لوییجی کولینا داور بازنشسته صاحب نام ایتالیایی، آرزو کرد که داوران در سراسر دنیا از حفظ فاصله مدافعان در دیوار دفاعی هنگام نواخته شدن ضربات ایستگاهی مطمئن شوند.
وی یک متخصص در زدن ضربات ایستگاهی است و با این آرزو می خواهد شمار گل های خود را حتی بیشتر کند.
پپ گواردیولا سرمربی تیم بایرن مونیخ و یکی دیگر از میهمانان این کنفرانس هم به عنوان یک مربی آرزو کرد، بتواند در مسابقات تعویض های بیشتری را انجام بدهد.
وی گفت: با این کار، بهتر می توانم تیم را مربیگری کنم. این به نفع همه است چون بازیکنان هم کمتر خسته می شوند.
اما فابیو کاپلو سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال روسیه آرزو کرد، در مسابقات تایم اوت در نظر گرفته شود.
وی اظهار داشت: مربیان از روی نیمکت نمی توانند با بازیکنان حرف بزنند و تغییرات تاکتیکی بدهند. نمی توانیم پیغام خود را به بازیکنان برسانیم. در روسیه وقتی بازیکنی روی زمین می افتد، بازیکنان دیگر یک دقیقه وقت دارند آب بخورند. در همان زمان ما هم می توانیم با آنها صحبت کنیم.
آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس نیز در تایید حرف های کاپلو گفت: فابیو ایده من را دزدید. تایم اوت چیز خیلی خوبی است چون صحبت با بازیکنان از کنار نیمکت سخت است. دو دقیقه تایم اوت خیلی مفید خواهد بود.
رونالدو در کنفرانس بین المللی ورزشی در شهر دوبی امارات عربی متحده، جایزه ای را هم با عنوان جایزه جهانی فوتبال دریافت کرد.