ایلنا/ پیشکسوت استقلالی ها از تصمیمات مدیریتی در باشگاه استقلال انتقاد کرد.
هادی طباطبایی دروازه بان اسبق تیم استقلال در ارتباط تلفنی با برنامه زنده عصرانه رادیو ورزش ضمن ابراز تاسف از بازنده اعلام شدن استقلال از سوی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال ، با بیان اینکه استقلال خانه من هست و من هم مثل همه هواداران ازاین قضیه بسیار ناراحت هستم، افزود: متاسفانه تیم استقلال پس از چالش هایی که در یک سال گذشته پشت سر گذاشت هنوز بدون برنامه ریزی در سطح مدیریتی اش پیش می رود و همین امر باعث مشکلات در این تیم پرطرفدار شده است.
وی همچنین با عنوان این مطلب که من سلامتی و زندگی ام از استقلال هست و همیشه به این تیم افتخارمیکنم، تصریح کرد: متاسفانه در قضیه اخیر به نظرم مسئولان و مدیران این تیم مقصر هستند ، زیرا برنامه ریزی و آمادگی لازم را جهت حضور در این مسابقه را نداشتند.بازی سوپرجام از قبل پیش بینی شده بود و لذا می بایست مسئولان استقلال برنامه ریزی می کردند که این امر ازسوی آنها انجام نشد.
طباطبایی در همین ارتباط گفت: چطور پرسپولیس با برنامه ریزی درست اعلام آمادگی کرد که در سوپرجام حاضر خواهد شد اما نمیدانم چرا استقلالی ها نتوانستند خود را برای این دیدار آماده کنند و امروز هواداران بسیار ناراحت هستند و در واقع این حرکت استقلال همه علاقمندان را متاثر و نگران آینده این تیم کرده است.
دروازه بان ملی پوش اسبق استقلال ادامه داد: متاسفانه یکی دیگر از مشکلات اخیر استقلال عقد قرارداد و جذب بازیکن مصدوم هست که ازحالا نمیتواند در ترکیب این تیم قرار بگیرد و تا یک ماه آینده قادر به بازی کردن نیست.
طباطبایی درهمین رابطه گفت: باتوجه به اینکه بازیکنان قبل از جذب تیم ها باید تست های پزشکی و سلامتی کامل را طی کنند نمی دانم باشگاه بزرگی مثل استقلال چرا باید با این مشگل بازیکن جذب کند.
این ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان در خصوص جام جهانی 2018 روسیه هم ضمن پرداختن به تحلیل و بررسی تیم های حاضر در این مسابقات به درخششتیم ملی ایران در روسیه پرداخت و گفت: تیم ملی پرتلاشی در جام جهانی داشتیم و بازیکنان ما با صبر و حوصله در برابر حریفان قدرخود به میدان رفتند ونظم تیمی بسیار خوبی داشتیم‌‌.
هادی طباطبایی دروازه بان سابق تیم ملی کشورمان همچنین درخصوص پدیده های تیم ملی درجام جهانی روسیه هم گفت: بازیکنان جوان آینده داری درترکیب تیم ملی داریم که درخشش خوبی درجام جهانی روسیه داشتند که برای آینده فوتبال ملی کشورمان بسیار مثمرثمرخواهند بود.