رپرتاژ آگهی/حدود 40 درصد از مردم کشورمان دارای بیماری خفته کبد چرب هستند. بیماری که این روز‌ها با توجه به تغییر سبک زندگی در حال افزایش است و سن شیوع این بیماری نیز بسیار کاهش یافته است. از جلسات خانوادگی گرفته تا محل کار همه به دنبال روشی برای درمان این بیماری هستند. اما راهکار چیست؟
شرکت نوشین شهد پس از مطالعات فراگیر در طب سنتی و طبیعی، موفق به تولید محصولی موثر برای پاکسازی کبد چرب شد. این ترکیب با فرمولاسیون خاص خود و با بازکردن گرفتگی‌های کبدی و پاکسازی کبد چرب موجب بهبود و تقویت عملکرد کبد و همچنین تنظیم آنزیمهای کبدی می‌شود.
برای درمان چربی کبد خود کافیست محصول ده گیاه فران را در یک دوره یکماه مصرف کنید، همراه با رعایت رژیم غذایی که همراه محصول ارائه می شود در اکثر مصرف کنندگان در حدود یک گرید از سطح چربی کبدتان کاهش پیدا خواهد کرد. (یک دوره مصرف = کاهش یک گریدی از چربی کبد)
میزان و نحوه مصرف : روزی سه بار هر بار به میزان یک پیمانه مخصوص داخل پک، نیم ساعت قبل از غذا و یا 2 ساعت بعد از غذا میل کنید.
قیمت محصول: برای پک شامل 4 بطری نیم لیتری 98 هزار تومان و پک برای یک دوره مصرف یک ماهه شامل 8 بطری نیم لیتری با تخفیف ویژه 168 هزار تومان.
نحوه ارسال محصول: این محصول سلامتی به صورت رایگان به تمامی نقاط کشور ارسال می شود و هزینه کالا پس از دریافت آن در محل به مامور پستی پرداخت می شود.
نحوه دریافت محصول: برای دریافت این محصول و مشاوره کافی است، عدد 1 را به شماره 3000210210 ارسال کنید.
سایر محصولات سلامتی گیاهی و طبیعی در: farteb.com