ایلنا/ توشاک به احتمال زیاد از بازیکنان جدید خود برابر استقلال استفاده می‌کند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

تراکتورسازی تبریز در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال خواهد رفت و در این دیدار حساس با توجه به اضافه شدن چند بازیکن شناخته شده، چالشی شیرین در چینش ترکیب اصلی در اختیار جان توشاک قرار دارد.
اضافه شدن دژاگه، شجاعی و چند بازیکن خارجی که نفرات با کیفیتی به نظر می‌آیند کار تراکتورسازان را راحت‌تر کرده است و این تیم نسبت به هفته‌های گذشته تیم خطرناک‌تری به نظر حریفان خواهد رسید.
در دروازه تراکتورسازی مثل دو بازی قبل محسن فروزان ایفای نقش خواهد کرد. گلر با تجربه تراکتورسازی در دو دیدار قبلی خود تنها یک گل دریافت کرده و با واکنش‌های خوبش در طول 180 دقیقه گذشته از لیگ برتر جایگاه مطمئنی در این تیم دارد.
در خط دفاع هم با توجه به علاقه توشاک به سیستم 3-4-3، محمد اهل‌شاخه، محمد طیبی و علی عبدالله‌زاده بازی خواهند کرد.
خط هافبک تراکتورسازی تغییرات زیادی خواهد داشت. مهدی‌پور در ضلع عقب این پست به عنوان هافبک دفاعی به میدان می‌رود و پهلوان و مسعود شجاعی در این دیدار هافبک‌های میانی سرخپوشان خواهند بود. هافبک هجومی تراکتورسازان هم در این دیدار سوگیتای ژاپنی خواهد بود.
در خط حمله تراکتورسازی آنتونی استوکس به عنوان مهاجم هدف بازی خواهد کرد و اشکان دژاگه و هری فورستر به عنوان وینگر در کنار او بازی خواهند کرد.
ترکیب احتمالی تراکتورسازی مقابل استقلال:
محسن فروزان، محمد اهل‌شاخه، محمد طیبی، علی عبدالله‌زاده، مهدی مهدی‌پور، احسان پهلوان، مسعود شجاعی، سوگیتا، اشکان دژاگه، هری فورستر و آنتونی استوکس.