ایلنا/ دیدارهای حساس امروز به احتمال زیاد با رونمایی از 6 بازیکن جذاب در 3 تیم لیگ برتری همراه خواهد بود.
با وجود گذشته 2 هفته از شروع لیگ برتر و در جریان بودن هفته سوم این رقابت‌ها، تیم‌های لیگ برتری همچنان درگیر جذب بازیکن و تقویت کادر نفرات خودشان هستند و در روزهای اخیر هم شاهد اضافه شدن بازیکنانی به تیم‌های مختلف بودیم که برخی از آنها در هفته سوم برای اولین بار در ترکیب تیم‌شان بازی می‌کنند.
در این میان 3 تیم مدعی استقلال، تراکتورسازی و سپاهان در مجموع 6 بازیکن جدید به فهرست خود اضافه کرده‌اند که احتمال بازی کردن آنها در دیدارهای امروز در ترکیب اصلی یا ورود به زمین به عنوان یار جانشین زیاد است. این 6 چهره جذاب می‌توانند هفته سوم لیگ برتر را خاص کنند:
مسعود شجاعی
کاپیتان تیم ملی بعد از 12 سال به لیگ برتر برگشته است و اینبار قرار است با لباس سرخ تراکتوری‌های تبریز به میدان برود. حضور دوباره او در لیگ برتر پس از سال‌ها و اینبار در یک تیم به مراتب چالش برانگیزتر از سایپا و رونمایی از او در دیداری حساس برابر استقلال می‌تواند خیلی جذاب باشد.
اشکان دژاگه
ملی‌پوش با تجربه دیگر تراکتورسازی برخلاف شجاعی نخستین بار است که به یک تیم ایرانی پیوسته و حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند. او هم با انتخاب تراکتورسازی درگیر چالشی دشوار شده است و این دشواری با شروع کار برابر استقلال دوچندان خواهد شد.
مرتضی تبریزی
پس از سه فصل تلاش در نهایت استقلال توانست تبریزی را از چنگ ذوب آهن در بیاورد و این بازیکن هم به گفته خودش به آرزوی خود برای پوشیدن پیراهن آبی‌های پایتخت رسید. تبریزی فصل گذشته نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده علیپور در جدول گلزنان بود و امید زیادی به درخشش او در خط حمله استقلال وجود دارد. شروع کار او در استقلال با دیدار دشوار برابر تراکتورسازی همراه است.
مارکوس نویمایر
هافبک آلمانی استقلال به این تیم آمده تا جای خالی جپاروف را پر کند و به عنوان مغز متفکر و بازیساز اصلی در خط میانی آبی‌پوشان کلید طراحی حملات تیم شفر باشد. خیلی‌ها عقیده دارند او کیفیتی حتی بالاتر از هافبک ازبکستانی دارد و باید دید در صورت به میدان رفتن مقابل تراکتورسازی چقدر می‌تواند مفید باشد.
الحاجی گرو
او هم قرار است ماموریت دشوار پر کردن جای خالی مامه تیام را در خط حمله آبی‌پوشان بر عهده بگیرد. تیام فصل گذشته حسابی برای استقلال سنگ تمام گذاشت و امتیازات زیادی برای این تیم دشت کرد تا به سرعت محبوب هواداران شود و انتظارات از جانشین او قطعا بالا خواهد بود. باید دید شروع کار گرو با استقلال در بازی با تراکتورسازی خواهد بود یا نه.
ولادیمیر کومان
قلعه‌نویی پس از تساوی بدون گل تیمش برابر صنعت نفت در هفته نخست به قدری از مسئولان باشگاه بابت اضافه نشدن بازیساز خارجی شاکی بود که این موضوع را صراحتاً به زبان آورد. کومان مجارستانی به سپاهان اضافه شد و کارت بازی او هم رسیده است و می‌تواند در هفته سوم برای اولین بار در ترکیب سپاهان به میدان برود ولی ظاهراً قلعه‌نویی قصد دارد او را به عنوان یار جایگزین به زمین بفرستد.

ايران مهربان
سيل آگهی