ورزش 3/ هافبک باتجربه تراکتورسازی اعلام کرد از هفته های آینده هواداران را خوشحال می کنند.
اشکان دژاگه در پایان دیدار استقلال و تراکتورسازی درباره شرایط این مسابقه عنوان کرد: بازی خوبی نبود؛ استقلال فشار زیادی آورد ولی اولین بازی بود که در کنار هم به میدان رفتیم. سعی خودمان را کردیم، از هواداران عذرخواهی می کنم که این همه راه را آمدند و نتوانستیم امتیاز بگیریم. با این حال اولین بازی بود. من و مسعود شجاعی 4، 5 روز است که با تیم تمرین کردیم. ما وقت می خواهیم. همه در تراکتورسازی جدید هستند و امیدوارم بتوانیم در آینده بهتر کار کنیم.
وی ادامه داد: فضای مسابقه خیلی خوب بود؛ استقلال بازی خوبی انجام داد ولی بچه های ما هم سعی خود را انجام دادند و جنگیدند. با این حال بازی دست استقلال بود و 3 امتیاز را گرفتند.
هافبک ملی پوش تراکتورسازی با اشاره به تفاوت های لیگ ایران با اروپا بیان کرد: این بازی سرعتی بود و هردو تیم سعی خود را کردند. اولین بار است در لیگ ایران بازی کردم. با این حال سرعت خوبی داشت و امیدوارم در آینده بهتر کار کنیم.
دژاگه در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه به نظر می رسد برای استراحت به ایران آمده اند، گفت: چرا استراحت؟ به نظر شما من استراحت می کنم؟ همه جای دنیا فوتبال، فوتبال است. من هنوز صد درصد آماده نیستم. هنوز باید کار کنم و منظور شما را نمی فهمم.
وی درباره شرایط تراکتورسازی خاطرنشان کرد: الان مربی و بازیکنان جدیدی آمده‌اند. این زمان می خواهد تا هماهنگ شویم. باید بازیکنان را بشناسیم و ما 4، 5 روز است با هم تمرین می کنیم. در همه تیم های دنیا بازیکنان و مربیان جدید وقت می خواهند.
دژاگه در ادامه اظهار کرد: هواداران ناراحت نباشند، پشت ما باشند. هفته به هفته بهتر می شویم. این تیم زمان می خواهد و امیدوارم بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.
وی در پایان درباره قرارداد دلاری اش با تراکتورسازی یک جمله گفت و سپس محل مصاحبه را ترک کرد: قرارداد سه ساله با تراکتورسازی بستم!