تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: هر زمان که با سپاهان بازی داریم باید روی این تیم حساب کنیم، مخصوصاً وقتی مربی این تیم قلعه‌نویی است.
بودجه تیم را به 60 الی 70 میلیارد می‌رسانیم تا مقابل تیم‌های بزرگ دفاعی بازی نکنیم!/ سپاهان تیمی است که باید روی آن حساب کرد
مجید جلالی پس از تساوی بدون گل پیکان مقابل سپاهان اظهار داشت: روز خبرنگار را تبریک می‌گویم. هر موقع که با سپاهان بازی داریم باید روی این تیم حساب کنیم، مخصوصاً وقتی مربی این تیم قلعه‌نویی است. من سعی کردم با بضاعت و توانایی تیمم بازی کنم و بی‌نهایت از بازیکنانم تشکر می‌کنم. کارها خوب پیش رفت و تا 20 دقیقه پایانی روی بازی مسلط شدیم. اگر برنامه ما خوب پیش می‌رفت در این زمان می‌توانستیم به گل برسیم. باید از بازیکنانم تشکر کنم که در این فضا خوب بازی کردند. از میزبانی سپاهانی‌ها هم باید تشکر لازم را داشته باشم.
جلالی در مورد اینکه شرایط سپاهان را چطور می‌بیند و آیا این تیم می‌تواند مدعی قهرمانی باشد و اینکه نظرش در مورد پیام نیازمند، دروازه‌بان تیم سپاهان که فصل گذشته شاگرد او بوده، چیست،‌ گفت: سپاهان امسال می‌تواند دو سه فصل ناکامی خود در فصل‌های قبل را جبران کند. من اول صحبتم هم گفتم سپاهان تیمی است که باید روی آن حساب کرد. شما مطمئن باشید نیازمند هم در آینده نزدیک به یکی از بهترین دروازه‌بانان لیگ تبدیل خواهد شد. این دروازه‌بان فصل قبل در هفته ششم مقابل پرسپولیس اولین بازی خود را انجام داد. در فصل نقل‌وانتقالات هم مطمئن بودم پیش ما خواهد ماند، اما به تصمیمش احترام می‌گذارم.
سرمربی تیم پیکان در پایان تصریح کرد: در پایان بازی هواداران سپاهان معترض بودند که چرا ما دفاعی بازی کردیم. تیم ما نسبت به بضاعتش این بازی را اداره کرد. هر تیمی باید ظرفیت خود را ببیند و براساس ظرفیتش اقدام به بازی کند. من قصد دارم در پایان فصل با مدیریت باشگاه صحبت کنم که بودجه تیم را به 60 الی 70 میلیارد برساند تا مقابل تیم‌های بزرگ دفاعی بازی نکنیم! زمانی که می‌خواستم از زمین مسابقه خارج شوم صحبت‌هایی از هواداران سپاهان شنیدم که جالب نبود.