خبر ورزشی/ کاپیتان تراکتوری‌ها گفت:علی دایی استاد من است و خوشحالم که هفته آینده مقابل تیم او بازی می‌کنیم.
مسعود شجاعی، بازیکن فعلی تراکتور و بازیکنی که تجربه بازی در چند جام جهانی را با خود یدک می‌کشد، درخصوص شکست سنگین مقابل استقلال و بازی حساس مقابل سایپا در خانه صحبت می‌کند.
رویارویی با تیم علی دایی را در هفته چهارم چگونه ارزیابی می‌کنید؟
علی دایی یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران است، اسطوره‌ای که همیشه احترامش برای من و سایر فوتبالدوستان واجب است. علی دایی استاد من است و واقعاً خوشحالم که در بازی آینده قرار است رودرروی تیم ایشان قرار بگیرم.
چرا بازی با استقلال را با نتیجه‌ای سنگین و غیرمنتظره واگذار کردید؟
در آن دیدار خیلی بد بازی کردیم و اصلاً در حد و اندازه خودمان نبودیم و متأسفانه نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم. تیم ما آن‌طور که باید و شاید هنوز راه نیفتاده، اما مطمئن باشید در دیدار خانگی و در تبریز، تراکتور مدل جدید را خواهید دید، چون در سه هفته گذشته یا بازی‌هایمان خارج از خانه بود و یا اینکه از حضور هواداران‌مان در داخل خانه محروم بودیم، اما این‌بار در تبریز مقابل تماشاگران خودی بهترین نمایش را ارائه می‌دهیم. مطمئناً صبوری تماشاگران‌مان شرایط ما را بهتر و تراکتور را تبدیل به همان تیمی می‌کند که همگان انتظار دارند.
اما سایپا هم تیم خوب و پرمهره‌ای محسوب می‌شود.
سایپا با حضور علی دایی واقعاً تبدیل به تیم خوبی شده و فصل قبل هم با شایستگی موفق شد سهمیه را کسب کند. این تیم امسال هم مدعی است، اما ما هم تیم خوب و پرمهره‌ای هستیم و حتماً با تشویق تماشاگران‌مان با روحیه‌ای مضاعف برای پیروزی تلاش خواهیم کرد.