خبر ورزشی/ جانی مارش که این روز‌ها کارش شده حضور در خانه بازیکنان منچسترسیتی و درست کردن غذای موردنظر آنها، آشپز یکی از بهترین رستوران‌های دانمارک است.
یک فوتبالیست حرفه‌ای علاوه بر اینکه باید تغذیه مناسبی داشته باشد، باید وعده‌های غذایی اش را نیز سر وقت بخورد. طبیعتاً فوتبالیست‌های حرفه‌ای نه زمان لازم برای درست کردن غذا را دارند، نه غذا درست کردن را بلد هستند و نه اینکه دوست دارند یاد بگیرند. مثل داشتن راننده شخصی یا آرایشگر اختصاصی، اخیراً بین فوتبالیست‌ها مد شده که از آشپز اختصاصی برای خود استفاده کنند. آشپزی که به خانه می‌آید، غذای مورد نیاز بازیکنان را در بهترین کیفیت ممکن درست می‌کند، پولش را می‌گیرد و می‌رود. اتفاقی که در منچسترسیتی به تازگی باب شده و بازیکنان این تیم از آشپز اختصاصی بهره می‌برند.
جانی مارش درخدمت بازیکنان سیتی
چهره اش بیشتر به فوتبالیست‌های جوان می‌خورد تا آشپزی ماهر. جانی مارش که این روز‌ها کارش شده حضور در خانه بازیکنان منچسترسیتی و درست کردن غذای موردنظر آنها، آشپز یکی از بهترین رستوران‌های دانمارک است. دعوت ستاره منچسترسیتی از او باعث شد کارش در کپنهاگن را فعلاً رها کند و در منچستر ساکن شود.
آشپز شخصی دبروین
مارش جوان برای اولین بار توسط کوین دبروین به منچستر آمد. مدیربرنامه کوین به مارش پیشنهاد داد تا برای کریسمس در خانه کوین باشد و برایش آشپزی کند. کوین که برای غذا درست کردن وقت و توانایی لازم را نداشت، مارش را استخدام کرد تا هر زمان که اراده کرد برایش غذای موردعلاقه اش را درست کند. کوین دبروین مسیری را جلوی پای مارش گذاشت که او را به آشپز شماره یک لیگ برتر تبدیل کرد.
همکاری با بازیکنان سیتی
مارش پس از آشنایی و کار برای دبروین توانست توجه دیگر بازیکنان منچسترسیتی را نیز به خود جلب کند. بازیکنانی که با دبروین رفت‌وآمد داشتند وقتی دستپخت مارش را خوردند نسبت به جذب او اقدام کردند. این جوان دانمارکی هم‌اکنون آشپز ایلکای گندوغان و کایل واکر نیز است و آشپزخانه این دو نفر هم در اختیارش است.
آشپز لیگ برتر
اما اگر فکر می‌کنید فعالیت مارش به آشپزی برای چند بازیکن منچسترسیتی خلاصه می‌شود سخت در اشتباه هستید. مارش توانسته آوازه خود را در بین دیگر بازیکنان شاغل در لیگ برتر هم جا بیندازد. جان تری، جردن پیکفورد، الکساندر زینچنکوف، تروی دنی، اسکات دان و کونور ویکهام دیگر بازیکنان حاضر در لیگ برتر انگلیس هستند که همگی از مارش برای آشپزی استفاده می‌کنند. به همین خاطر مارش این روز‌ها بی‌خیال کارش در دانمارک شده و فقط برای فوتبالیست‌های لیگ برتری آشپزی می‌کند و در رفت‌وآمد است.