آخرین خبر/ یکی کاپیتان سپید رود زد یکی هم سرمربی سابق. خداداد عزیزی و حسین کعبی. نتیجه هر چه باشد اما بار دیگر اخلاق در ورزش فوتبال بازنده شد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

به گزارش تسنیم، حسین کعبی در مورد شرایط بحرانی سپیدرود در لیگ امسال و اینکه آیا آنها به ادامه فصل امیدوار هستند یا خیر، گفت: ما قطعاً امیدوار هستیم و اگر امیدوار نبودیم الان اصلاً در لیگ برتر حضور نداشتیم. می‌دانیم که هواداران و مردم رشت ناراحت هستند، اما من و دیگر بازیکنان به تنهایی نمی‌توانیم قولی بدهیم. این تیم نیاز به حمایت مسئولان رشت دارد و نباید کار به جایی برسد که سپیدرود دوباره لیگ برتر را از دست بدهد. از مسئولان خواهش می‌کنم تا دیر نشده به فکر سپیدرود باشند.
وی با اشاره به صحبت‌های اخیر خداداد عزیزی که گفته بود جواب بازیکنی را که زیر ابرو بر‌می‌دارد،‌ نمی‌دهد، خاطر نشان کرد: اولاً باید بگویم که من نمی‌خواهم اسمی از شخص خاصی در این مصاحبه بیاورم و اگر فردی می‌خواهد در مورد من صحبت کند، جرأت داشته باشد و مستقیم صحبت کند. من اگر هم زیرابرو برمی‌دارم، اما با احساسات مردم بازی نمی‌کنم، به مردم در استادیوم‌ها فحش نمی‌دهم و 800 میلیون پول بیت‌المال را نمی‌خورم. سعی می‌کنم نان حلال به خانه ببرم و این موضوع برایم مهم است. من خوشحال می‌شوم که زبان بعضی‌ها باز شود و در مورد من حرف بزنند، این افراد می‌خواهند مرا محو کند، ولی مادر نزاییده که کسی بخواهد مرا از این فوتبال محو کند.
مدافع - هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت همچنین تصریح کرد: یک نفر در رختکن به من می‌‌گفت تو چطور 97 بازی ملی داری ولی من 40 بازی ملی دارم؟! من هم در جواب گفتم که من 97 بازی ملی انجام دادم، چون یک فوتبالیست قوی بودم و همه مربیان هم قبولم داشتند. آقایان گفته‌اند من، مبعلی، علوی، بداوی و کاملی‌مفرد به برانکو پول می‌دادیم تا برای تیم ملی بازی کنیم در صورتی که خیلی‌ها واقعیت‌ها را می‌دانند و نیازی نیست توضیح بدهم. آقایان هر کجا که دوست داشته باشد با آنها رودررو می‌شوم.
بازیکن پیشین تیم ملی گفت: 20 سال پیش یک گل زدند که مردم خوشحال شدند ولی 20 سال است که در شهرهای مختلف به مردم فحش می‌دهند و بی‌احترامی می‌کنند. آیا اتفاقات اهواز یادتان رفته است، آیا اتفاقات مشهد را فراموش کرده‌اید؟ خودتان دیدید که همین دو هفته پیش چه رفتاری با هواداران سپیدرود داشتند. آن تک‌به‌تک برابر استرالیا را یک بچه هفت ساله هم می‌توانست تبدیل به گل کند و البته مهم‌تر از همه این است که یک بازیکن یا مربی بداند که چگونه در زمین یا روی نیمکت رفتار کند.
کعبی خاطرنشان کرد: بهتر است آقایان به این و آن در مورد من پیغام ندهند و هر جا که دوست داشته باشند با من مستقیم صحبت کنند. در همین بازی در دقیقه 13 توسط هواداران تشویق شدم و مردم رشت هم نامه دادند که به تیم برگردم. شما فکر می‌کنید چرا این اتفاقات در مورد من افتاد؟ چرا هواداران علی کریمی را دوست دارند؟ آقایان حتی به دو همبازی من که جزو بزرگان فوتبال ایران هستند هم تهمت زدند که بهتر است زیاد در موردش حرف نزنم. من دوست ندارم این مسائل ادامه داشته باشد، ولی کسی نمی‌تواند در مورد من حرف بزند. اگر از من آتو دارند رو کنند که اتفاقاً خیلی خوشحال می‌شوم.
عزیزی: بعضی‌ها باید در مورد لوازم آرایش صحبت کنند نه فوتبال!/ در هنگ کنگ دزدی کردند و زیرآب قطبی را زدند
به گزارش فارس، مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: برخی‌ها که ادعای فوتبالیست بودن دارند نباید در مورد این رشته حرف بزنند بلکه تخصص آنها لوازم آرایش است.
خداداد عزیزی در خصوص اظهارات حسین کعبی مبنی بر اینکه یک بچه 7 ساله هم صحنه تک به تک بازی با استرالیا را گل می‌کرد، گفت: همین اول بگویم اسمی از این آقایی که در مصاحبه آوردید از من نیاورید چون بزرگ می‌شود. یکسری افراد به تازگی پیدا شدند که با مصاحبه کردن در مورد افرادی مثل من خودشان را بزرگ می‌کنند.
*پروین، مهاجرانی، دایی و عابدزاده باید در مورد من حرف بزنند
وی افزود: اگر علی پروین، حشمت مهاجرانی، علی دایی، احمد عابدزاده، کریم باقری، حمید استیلی، مهدوی‌کیا و خیلی‌های دیگر در مورد من اظهار نظر کنند آن را روی چشمم می‌گذارم ولی این افرادی که شما اسم می‌برید ریز هستند.
*قد و قواره یک عده همین است
عزیزی تاکید کرد: من نیازی ندارم در مورد گل به استرالیا توضیح دهم. آن جمعیتی که به خیابان ریخته بود خودشان می‌دانند که من چه کاری انجام دادم که آن هم برای این مردم وظیفه‌ام بوده است. قد و قواره یک عده همین است که بخواهند در مورد بزرگان صحبت کنند ولی من می‌دانم از چه می‌سوزند. به این نفرات توصیه می‌کنم به جای مصاحبه کردن در مورد من زیر ابروی خود را بردارند.
*با 40 بازی ملی مرد سال آسیا و بهترین بازیکن جام‌ملت‌ها شدم
مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: شاید یک عده ندانند که من خداداد عزیزی در این فوتبال چه کار کردم اما با 40 بازی ملی مرد سال آسیا شدم و با همان یک گل ملی که دوستان می‌گویند اولین ایرانی بودم که در آسیا به عنوان بهترین بازیکن جام ملت‌ها انتخاب شدم. یک دوره در جام جهانی فوتبال بازی کردم و در سه قاره توانستم فوتبال بازی کنم. بعضی‌ آقایان را با 100 بازی ملی حتی بچه محله‌هایشان نمی‌شناسند. طرف هر سال می‌خواست به لیورپول یا منچستریونایتد برود ولی سر از لیگ «2» درآورد. با همه این شرایط یادتان باشد تا روز آخر زندگی‌ام زیرابروهایم را برنمی‌دارم. زمانی بود که مردها سبیل می‌گذاشتند و خالکوبی می‌کردند اما ترکیب خالکوبی و زیر ابرو را در فوتبالیست ایرانی نفهمیدم.
*برخی‌ها با لباس تیم‌ملی دزدی کردند
عزیزی با اشاره به اتفاقاتی که در زمان سرمربیگری افشین قطبی در تیم ملی رخ داد، گفت: اگر بخواهم در مورد آن مسائل صحبت کنم یک کتاب می‌شود. در هنگ کنگ اتفاقاتی افتاد که آقایان شاهرخی و فرکی هم شاهد هستند. برخی آقایان که نمی‌دانم چه کسانی بودند از فروشگاه با لباس تیم ملی دزدی کردند و پلیس این کشور یک ساعت ما را نگه داشته بود.
*در رختکن زیراب قطبی را زدند
وی تاکید کرد: بگذریم که یک عده از آقایان به دنبال این بودند که زیرآب افشین قطبی را بزنند و برخی از بازیکنان می‌توانند در مورد این مسائل شهادت بدهد. بی‌خیال. اگر بخواهم حرف بزنم خیلی‌ها باید بروند.
*قبل از بازی برای برخی‌ها سنگ جمع می‌کردیم تا باد آنها را نبرد
عزیزی تاکید کرد: وقتی علی پروین می‌گوید عزیزی یکی از فوتبالیست‌های بزرگ این مملکت است و مصطفی دنیزلی می‌گوید اگر دو فوتبالیست در ایران حضور داشته باشد یکی از آنها خداداد است چرا باید جواب یک بچه را بدهم. وقتی مردم در برنامه نود به من به عنوان یکی از 11 بازیکن تاریخ ایران رای می‌دهند چرا باید جواب یک بچه را بدهم؟ ما قبل از بازی‌ها برای بعضی بازیکنان که خیلی سبک بودند سنگ جمع می‌کردیم و در جیب‌شان می ریختیم تا آنها را باد نبرد! شنیده‌ام گفته‌اند سپیدرود لیگ دویی بسته شده. بله وقتی کاپیتان آن تیم فلان بازیکن باشد معلوم است که سپیدرود هم لیگ دویی می‌شود.
*آقا کوچولو،شما در مورد لوازم آرایش صحبت کن نه فوتبال!
وی در پایان گفت:از قول من بنویس، کوچولو،پسر جان! در مورد من بزرگان فوتبال ایران، مثل مهاجرانی،پروین، روشن، قلعه‌نویی، کریمی و ... حرف می‌زنند،آنها سطح فوتبال من را می‌دانند ولی شمایی که تخصصت در مورد رژ لب، ریمل و لوازم آرایش است در مورد فوتبال صحبت نکن!اگر 200 بازی ملی‌ هم داشته باشی بچه‌محل‌هایت هم تو را نمی‌شناسند، این را یادت باشد.