ورزش 3/ با اتفاق هایی که در روزهای گذشته افتاده است دروازه بان جوان استقلال باید دوباره مثل روز اول برای پس گرفتن جایگاه خود تلاش کند.
سیدحسین حسینی به دلیل مصدومیت بازی با پیکان و ذوب آهن در هفته اول و دوم لیگ برتر را از دست داد اما درخشش مهدی رحمتی در این 2 بازی باعث شد شفر در بازی با تراکتورسازی و پارس جنوبی جم هم دست به دروازه بان تیم خود نزند.
حسینی زمانی که متوجه شد جایی در ترکیب تیمش در بازی با پارس جم ندارد به صورت آشکار اعتراض خود به نیمکت نشینی را نشان داد و همین مساله باعث شد شفر در تمرین روز گذشته استقلال به او هشدار جدی بدهد و از این بازیکن بخواهد احساسات خود را کنترل کند.
وینفرد شفر در برنامه روز جمعه ورزش و مردم صراحتا اعلام کرد که دروازه بان شماره یک استقلال رحمتی است و حسینی برای اینکه شماره یک شود با رقیب خود رقابت کند.
با این شرایط حسینی باید کار خود در استقلال را دوباره آغاز کند، دقیقا مثل زمانی که از ملوان برگشته بود و تلاش می کرد جایی در ترکیب ثابت خود برای خود دست و پا کند.
حسینی یکی از دروازه بان های است که برای حضور در جام ملت ها شانس دارد و برای اینکه این شانس مثل جام جهانی از دست نرود، باید تلاش کند هرچه زودتر به ترکیب اصلی برسد هرچند که حضور دروازه بانی مثل رحمتی این کار را بسیار سخت می کند.