ورزش 3/ محسن بنگر مدافع جدید پارس جنوبی جم می گوید برگزاری دیدار این تیم برابر استقلال که بدون هیچ اتفاق ناگواری به پایان رسید، نشان دهنده حرفه ای بودن مدیریت باشگاه و مسئولان شهر است.
محسن بنگر مدافع جدید تیم فوتبال پارس جنوبی جم در گفتگو با "ورزش سه" در خصوص شرایط خود در این تیم گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است و تیم خیلی خوبی داریم.
کاپیتان سابق پرسپولیس در مورد پیروزی پارس جنوبی برابر استقلال تهران نیز عنوان کرد: تیم ما با دوندگی بالایی که داشت توانست راه های نفوذ استقلال را ببندد و بازی را ببرد. روی برنامه بازی کردیم و بازیکنان تیم تلاش زیادی کردند.
وی در مورد اینکه دوست داشت خودش در این بازی به میدان برود نیز بیان کرد: نه برای من مهم برد تیم است و مهم نیست چه کسی بازی می کند. وقت برای بازی کردن زیاد است. من هم این روزها سخت تلاش می کنم تا از لحاظ جسمانی و تاکتیکی به شرایط تیم برسم.
بنگر در مورد شکست استقلال و اینکه این پیروزی برای او چقدر متفاوت است، افزود: همیشه بردن استقلال برای ما پرسپولیسی ها خوشمزه است. علاوه بر این بردن بازی های بزرگ هم خوب است و هم لذت بخش و بچه مزد زحمات خود را گرفتند.
مدافع میانی پارس جنوبی جم با اشاره به هوادارانی که به ورزشگاه تختی آمده بودند، اضافه کرد: فکر نمی کردم این همه هوادار فقط پارس جنوبی رو تشویق کنند و یکدست زرد پوش باشند. اگر قانون اجازه می داد یک استقلالی هم در ورزشگاه حضور پیدا نمی کرد؛ خوشحالم در چنین جوی حضور دارم و هواداران پارس جنوبی برنده اصلی بازی بودند.
مدافع فصل گذشته نفت تهران در مورد برگزاری دیدار استقلال در جم که بدون حاشیه به پایان رسید، اظهار داشت: با اینکه دوسال از حضور پارس جنوبی درلیگ برتر نمی گذرد اما مدیریت باشگاه و مسئولین شهر در برگزاری بازی‌ها حرفه ای هستند و وقتی در چنین مسابقه ای، اتفاقی رخ ندهد بیانگر این مسئله است.