نود/ سفر به شهرهای مختلف ایران، معمولا خاطرات خوبی برای وینفرد شفر ندارد.
استقلال شفر در ورزشگاه آزادی، خطرناک‌ترین تیم لیگ برتر است. فصل پیش آن‌ها با وجود عملکرد ضعیف در هفته‌های ابتدایی، توانستند بهترین تیم جدول خانگی لیگ باشند. استقلال در زمان میزبانی پرسپولیس و سپاهان را برد و این فصل، توانست تراکتورسازی را شکست دهد. با این حال در دیگر شهرهای ایران، تیم شفر عملکرد خوبی ندارد.
استقلال با شفر به ۵ شهر مختلف ایران سفر کرده است. آن‌ها در تبریز روبروی دو تیم مختلف این شهر قرار گرفتند و با وجود شرایط نه چندان خوب هر دو تیم، با مساوی برگشتند. بر خلاف پرسپولیس که هم تراکتورسازی و هم گسترش فولاد را در تبریز شکست داد. در مشهد هم استقلال شفر مقابل پدیده و سیاه جامگان متوقف شد. دو تیمی که هر دو، در خانه به پرسپولیس باختند. یکی دیگر از شهرهایی که استقلال در آن ناکام شد، جم بود. فصل پیش شفر پس از بازی پارس جنوبی و استقلال در جم به این تیم آمد و این فصل، خودش هم از آن‌ها شکست خورد. جم هم یکی از شهرهایی بود که پرسپولیس فصل پیش از آن با امتیازات کامل به تهران برگشت.
شاید تنها شهر موفق شفر در ایران، اهواز باشد. تیم او فصل پیش برای بازی با فولاد و استقلال خوزستان، به اهواز رفت و هر دو تیم را با نتایج پرگل شکست داد. اصفهان هم فصل پیش در هفته آخر، یک برد به او هدیه داد. شفر اولین سفرش در اصفهان به ذوب آهن باخت اما در سفر دوم، سپاهان را شکست داد. نبردن در سه شهر از ۵ شهری که شفر به آن سفر کرده، ناکامی او در دیگر شهرهای ایران را نشان می‌دهد. ۵ فرصت بازی در این سه شهر، که شفر برای بردن از دست داد. البته آمار استقلال در جام حذفی، متفاوت است و آن‌ها در آبادان و خرمشهر، بردند و قهرمان این جام شدند.
استقلال در ادامه فصل دو بار به تبریز و یک بار به مشهد سفر می‌کند. همچنین شفر برای اولین بار در لیگ برتر، به قائمشهر، رشت، مسجدسلیمان و آبادان خواهد رفت. بازی‌هایی که می‌تواند رکورد او را عوض کند یا در صورت ادامه ناکامی، به بزرگترین چالش او برای قهرمانی در این فصل لیگ برتر تبدیل شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar