میزان/ باشگاه پرسپولیس به اخبار و شایعات نقل‌وانتقلاتی این باشگاه واکنش نشان داد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

پندار خمارلو در مورد اینکه شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس با باشگاه ذوب‌آهن برای معاوضه منشا و رشید مظاهری در نیم‌فصل به توافق رسیده است، اظهار داشت: چنین مسئله‌ای صحت ندارد، ما سر نیم‌فصل با هیچ بازیکن و باشگاهی مذاکره نکرده‌ایم.
وی در واکنش به این مسئله که گفته می‌شود قرارداد 3 ساله بیرانوند با پرسپولیس ارزشی 17 میلیارد تومانی دارد، عنوان کرد: وقتی قراردادها در سازمان لیگ ثبت شده نیازی نیست در مورد آنها صحبت کنیم. قرارداد بیرانوند با پرسپولیس جدید نیست و زمان طاهری قراردادی 5 ساله امضا شده است که 3 سال از آن باقی مانده است. من در مورد مبلغ قراردادها چیزی نمی‌دانم اما قطعا چنین مبلغی واقعیت ندارد.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: البته در قرارداد بازیکن ممکن است آفر قهرمانی آسیا یا کلین‌شیت ثبت شده باشد. یا مثلا اگر قهرمان آسیا شویم حدود 6 میلیون دلار به باشگاه می‌رسد که از آن درصدی به بازیکنان خواهد رسید. اما اینکه چنین ارقامی اعلام می‌شود واقعی نیست.
خمارلو در خصوص اینکه گفته می‌شود علی علیپور پیشنهادی 6 میلیارد تومانی دارد و شاید در نیم‌فصل از پرسپولیس جدا شود، گفت: در حال حاضر هیچ بازیکنی از پرسپولیس هیچ پیشنهادی ندارد.
وی در پایان درباره آخرین وضعیت مهدی ترابی و اینکه آیا این بازیکن برای بازی در پرسپولیس مشکل دارد یا خیر، تاکید کرد: ترابی بازیکن پرسپولیس است و از نیم‌فصل برای ما بازی می‌کند. تکلیف دیگری در این خصوص وجود ندارد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar