ورزش 3/ در فاصله کمتر از یک هفته تا جدال حساس با قهرمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا اردوی تیم قطری تحت الشعاع مثلث مصدومان سرشناس قرار دارد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

الدحیل رقیب پرسپولیس ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هفته آینده در حالی میزبان برانکو و شاگردانش در دوحه خواهد بود که بحران مصدومیت مهره های کلیدی هنوز اردوی این تیم را تحت الشعاع خود قرارداده است تا جایی که نبیل معلول سرمربی تونسی بعد از توقف مقابل الریان از کادر پزشکی باشگاه خواست به هر شکل ممکن زمینه بازگشت کریم بوضیاف را فراهم کنند.
شوک اول به الدحیل در روزهای پایانی فصل گذشته با مصدومیت شدید یوسف المساکنی و پارگی رباط صلیبی این مهاجم گلزن وارد شد، اتفاقی که مانع حضور او در جام جهانی 2018 نیز شد تا دوری شش تا هفت ماهه این بازیکن شیرینی سه گانه فصل قبل را از بین ببرد. حضور در سوپرجام دومین شوک را به این تیم وارد کرد چون این بار کریم بوضیاف دیگر ستاره دو ملیتی و فرانسوی –الجزایری را با مصدومیتی عجیب روبرو کرد تا او نیز حضورش مقابل پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.
در هفته اول لیگ ستارگان نیز احمد اسماعیل هافبک ملی پوش و شماره 7 الدحیل با تکل بدی از سوی حریف روبرو شد و با استخوانی شکسته به اتاق عمل رفت تا حداقل چهارماه از میادین دور باشد تا مثلث غایبان سرشناس این تیم در فصل جدید کامل شود. غیبت این نفرات تاثیر شگرفی در عملکرد الدحیل داشت تا جایی که نبیل معلول بعد از بازی با الریان اعلام کرد باید فکری اساسی برای جانشینان این بازیکنان بیاندیشد به خصوص بوضیاف که غیبتش نیمی از توان خط میانی را کاسته است.
در فاصله چند روز تا بازی با الدحیل کادر پزشکی باشگاه با همکاری پزشکان مجرب آکادمی آسپایر در تلاش هستند تا به هر شکلی شده کریم بوضیاف را به بازی هفته آتی برسانند اما هنوز سران این باشگاه از این اتفاق اطمینان ندارند چون مصدومیت این بازیکن وضعیتی حساس رقم زده که ریسک در استفاده از او مقابل پرسپولیس می تواند منجر به دوری طولانی مدت این ستاره کلیدی از میادین شود.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar