ایلنا/ بیش از 13 ماه پس از آنکه عبدالحق نوری بازیکن آژاکس پس از حمله قلبی در این زمینه آسیب شدید دید، خانواده‌اش تصمیم گرفتند طی مصاحبه‌ای آخرین وضعیت این بازیکن را تشریح کنند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

محمد و عبدالرحیم، پدر و برادر عبدالحق در گفت و گو با جوپ اشرودر، خبرنگار NOS ریپورت گفتند بازیکن 21 ساله نسبت به ماه‌های گذشته پس از حمله قلبی در بازگشت حرکات عصبی بهبودی چشمگیری داشته و در حال حاضر در خانه بستری است. او در طول سال گذشته به طور مرتب نقل مکان کرد، چیزی است که خانواده آن اعلام کردند و هزینه زیادی را صرف آن می‌کند. اما وضعیت او در حال حاضر پایدار است و او بهتر عمل می کند.
پدر عبدالحق درباره اینکه از وضعیت رسیدگی به پسرش راضی است یا خیر، گفت: بله، قطعا. ما همچنین بسیار آموخته‌ایم. ما می‌توانیم برخی غذاها و داروها را به او بدهیم.
عبدالرحیم، برادر عبدالحق هم اظهار داشت:‌ شرایط عصبی او نسبت به ماه های گذشته بهبود یافته اما از نظر بدنی، عبدالحق فقط می‌تواند سرش را تکان دهد. بعضی اوقات او را روی ویلچر می‌نشیند و به بیرون می‌رود. با تمام احترام به پزشکان و پرستاران معالج عبدالحق آنها هرگز نمی‌توانند عشقی همانند ما به او داشته باشند. البته آنها همراه ما گریه کردند و از این اتفاق ناراحت بودند.
پیوند میان باشگاه آژاکس و خانواده نوری قطع نشده است و طی ماه‌های گذشته بسیاری از مسئولان باشگاه به ملاقات بازیکن مصدوم رفته‌اند.