ایلنا/ ایرانجوان بوشهر از جمله طلبکاران استقلال است که از این تیم 100 میلیون تومان بابت فروش مهدی قائدی طلب دارد اما هنوز نتوانسته به طلبش برسد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

ایرانجوان بوشهر از جمله طلبکاران استقلال است که از این تیم 100 میلیون تومان بابت فروش مهدی قائدی طلب دارد اما هنوز نتوانسته به طلبش برسد. در این رابطه علی وزیری مدیرعامل این باشگاه به خبرنگار ایلنا اظهار داشت :متاسفانه بیش از یک سال از طلب ما از استقلال گذشته اما هنوز نتوانسته‌ایم پول‌مان را از این تیم بگیریم. ما بارها با مسوولان باشگاه تماس گرفتیم و پیگیری کردیم اما جواب ندادند تا مجبور شویم از این باشگاه شکایت کنیم.
او در مورد حق رشد قائدی نیز ادامه داد: تیم توحید بوشهر در این رابطه شکایت کرد و توانست 50 میلیون تومان بگیرد. ما هم اگر بتوانیم حق خودمان را بگیریم از همه چیز راضی می‌شویم. متاسفانه با ما کاری کردند که دیگر دنبال سازندگی نباشیم. همین الان بازیکنی داریم که از قائدی هم بهتر است ولی از سرمربی خواستیم به او بازی ندهد تا قراردادش را چهار ساله تمدید کند. وقتی این کار را کنیم بازیکنان به راحتی هوایی نمی‌شوند و تیم را ترک نمی‌کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar