جام نیوز/ پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: باشگاه پرسپولیس باید بازیکنانش را تا زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالات در این تیم نگه دارد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

بیژن ذوالفقارنسب بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره با تاتکتیکی که برانکو ایووانکویچ، سرمربی تیم پرسپولیس در دیدار‌های لیگ برتر فوتبال کشورمان استفاده می‌کند، گفت: ما نباید به صورت مستقیم در تصمیمات و افکار صورت گرفته توسط سرمربی تیم پرسپولیس تهران دخالت کنیم. سرمربی بیشتر از هر شخص دیگری در باشگاه وقت می‌گذارد تا بازیکنان تیم خود را به صورت کامل شناسایی، بررسی و تجزیه و تحلیل می‌کند تا بر اساس این اطلاعات به دست آمده نقشه کاری خود را در طول رقابت‌ها ارائه دهد.
ذوالفقارنسب ادامه دهد: برای مثال تیم کرواسی توانست همانند تاکتیک‌های پرسپولیس در رقابت‌های جام جهانی روسیه ۲۰۱۸، ۷ گل را از کناره‌های زمین وارد دروزاه حریف کند. روش حمله از کناره‌ها و گل به وسیله سانتر‌های ارسالی تاکتیک بدی نیست و تیم‌های بزرگی همانند کرواسی، بلژیک و ... گل‌هایی را به وسیله سانتر‌های ارسالی از وسط و یا کناره‌های زمین وارد دروازه حریف کردند. تیم فوتبال پرسپولیس تهران نیز بازیکنان سر زن خوبی را در ترکیب خود دارد و توانسته به وسیله این بازیکنان نیز گل‌های فراوانی را به ثمر برساند.
بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره با دفاع چند لایه تیم‌های جنوبی لیگ برتر فوتبال کشورمان برابر تیم پرسپولیس تهران گفت: بی شک دفاع اتوبوسی سایر تیم‌های لیگ برتر رو در روی پرسپولیس نیز بی ارزش نیست. پرسپولیس بازیکنان با ارزش بسیاری از دست داده است و سایر تیم‌های لیگ برتر فوتبال با انگیزه بیشتر رو در روی این تیم قرار می‌گیرند. حق دیگر تیم‌های لیگ برتر نیز دفاع برابر تیم پرسپولیس است.
ذوالفقارنسب افزود: تیم فوتبال پرسپولیس باید تلاش کند تا اعتماد به نفس بازیکنان خود را افزایش داده و همچنین بازیکنان با سرعت بیشتری در دیدار‌ها فعالیت کنند. بی شک با این پیشرفت بازیکنان می‌توانند از همان تاکتیک حرکت و ارسال توپ از کناره‌های زمین نتیجه‌ خوبی را کسب کنند. دقت بازیکنان پرسپولیس نیز یکی از مسائل مهم دیگر است. آن‌ها حملات زیبایی را شکل می‌دهند، اما به دلیل دقت کم بازیکنان، این حملات بی نتیجه مانده و منجر به گل نمی‌شود.
ذوالفقارنسب در پایان افزود: درباره با دیدار پرسپولیس تهران برابر تیم صنعت نفت آبادان باید بگویم همیشه سرخ پوشان دیدار سختی را برابر تیم‌های جنوبی انجام می‌دهند. آب و هوا و جو ورزشگاه‌های تیم‌های جنوبی لیگ برتر شرایط سختی را برای ما ایجاد خواهد کرد. دیدار برابر تیم الدحیل قطر نیز با توجه به جذب سرمربی و بازیکنان قدرتمند از سایر کشور‌های جهان توانسته به شدت تقویت شود و دیدار برابر الدحیل نیز بی شک سخت خواهد بود. تیم‌های استقلال و پرسپولیس ایران به عنوان نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان اسیا به جای آن که تقویت بشوند، بازیکنان اصلی خود را از دست داده اند و نتوانستند بازیکنی را جذب کنند.
ذوالفقارنسب درباره با فروش بازیکنان اصلی تیم فوتبال پرسپولیس به تیم‌های اروپایی گفت: در صورتی که علیپور و بیرانوند تا نیم فصل از تیم پرسپولیس خارج شوند، این باشگاه باید کرکره خود را پایین کشیده و این بازار فروش بازیکنان را تعطیل کند. بی شک با انتقال این بازیکنان پیش از گشوده شدن پنجره نقل انتقالاتی ضرر بسیاری به تیم پرسپولیس وارد خواهد شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

تعاملات مالي،پرداخت الکترونيکي،سرگرمي
ايوا آگهی