مشرق/ نوذر رودنیل گفت: به فغانی برای تدریس نکردن در دانشگاه پرسپولیس وصیت و نصیحت می‌کنم.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

پس از آن که شنیده شد علی‌رضا فغانی قصد فعالیت در دانشگاه پرسپولیس برای آموزش داوری فوتبال را دارد برخی کارشناسان و پیشکسوتان داوری فوتبال از جمله سید رضا غیاثی سخنگوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال واکنش‌هایی نشان دادند.
در همین خصوص علی رضا فغانی داور بین‌المللی و شناخته شده فوتبال کشور نیز در پاسخ به اظهارات سید رضا غیاثی واکنش نشان داد..
نوذر رودنیل کارشناس و پیشکسوت داوری فوتبال ایران هم اظهار کرد: ارتباط بسیار خوبی با علی‌رضا فغانی، پدر و پدر خانم وی دارم و در دو جام جهانی اخیر هم این ارتباط تقریبا به صورت مستمر با خود فغانی وجود داشت و در روسیه هر چند روز یکبار با علی‌رضا تماس داشتم.
وی با بیان این که علی‌رضا فغانی هیچ نیازی به پول از جمله پول دانشگاه ندارد افزود: اعتبار و نامی که علیرضا فغانی اکنون در عرصه داوری جهان دارد از هر پول و مبلغی بالاتر است
این کارشناس برجسته داوری فوتبال کشور گفت: با اظهارات سیدرضا غیاثی از این جهت موافقم که اگر دانشگاه پرسپولیس زیر نظر باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس باشد آقای فغانی باید قطع همکاری کند چرا که برای نمونه فردا جواب تماشاگران استقلال را چگونه خواهد داد؟
رودنیل با اشاره به حمایت‌هایی که سید رضا غیاثی از فغانی تاکنون داشته است افزود: شاید خود علی‌رضا فغانی نداند اما من از نزدیک در جریان هستم که غیاثی هیچگاه بدخواه فغانی نبوده و اگر چنین اظهار نظری کرده از روی دلسوزی و برای جلوگیری از عواقب بعدی بوده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar