ورزش 3/ آپوئل نیکوزیا با گلزنی مهاجم ایرانی خود دیدار برابر نئا سالامیس را با برتری پشت سر گذاشت.
تیم آپوئل نیکوزیا با بهره‌مندی از رضا قوچان‌نژاد در خط حمله از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در مسابقه معوقه هفته اول لیگ یک فوتبال قبرس مهمان تیم رده سومی نئا سالامیس فاماگوستا بود.
قوچان‌نژاد که در دیدارهای پیش فصل یک بازی مقابل فلورا استونی و دو بار برابر آستانه قزاقستان در مراحل پلی‌آف لیگ اروپا با پیراهن آپوئل نیکوزیا به میدان رفته بود، در مسابقه اخیرشان در چارچوب هفته سوم لیگ یک قبرس هم ۹۰ دقیقه در دیدار با ارمیس بازی کرد که امشب هم در ترکیب تیمش برابر نئا سالامیس حضور داشت.
دو دقیقه از بازی امشب آپوئل نیکوزیا مقابل نئا سالامیس نگذشته بود که رضا قوچان‌نژاد موفق شد برای تیم جدیدش گلزنی کند و نخستین گل خود را در پنجمین بازی برای این تیم به ثمر رساند.
یاران قوچان‌نژاد که در دیدار اخیرشان موفق به پیروزی برابر یک بر صفر برابر ارمیس شده بودند، امشب هم برتری خود را حفظ کردند و در پنجمین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه اول نیز توانستند با گلی که نونو موریاس از روی نقطه پنالتی زد، با برتری ۲ بر صفر به رختکن بروند.
گوچی در دقیقه ۶۶ به‌عنوان دومین تعویضی آپوئل نیکوزیا جای خود را به دلاتوره داد که بعد از آن نئا سالامیس دو و آپوئل یک گل به ثمر رساند تا در نهایت یاران قوچان‌نژاد به پیروزی ۳ بر ۲ در این مسابقه خارج از خانه برسند.
دومین برتر متوالی در لیگ یک قبرس موجب ۶ امتیازی شدن یاران قوچان‌نژاد شد تا آنه با وجود یک بازی کمتر نسبت با سایر رقبا به رده دوم جدول صعود کنند.

ايران مهربان
سيل آگهی