ورزش 3/ اخراج کریستیان رونالدو در بازی دیشب یوونتوس، به نگرانی‌هایی درباره‌ی محرومیت او و عدم حضورش در بازی یوونتوس و منچستریونایتد در ماه اکتبر دامن زده بود ولی روزنامه‌ی گاردین می‌گوید رونالدو به اولدترافورد سفر خواهد کرد.
گاردین با انتشار مطلبی مدعی شد که رونالدو برای بازی بعدی یوونتوس در لیگ قهرمانان، بازی خانگی این تیم مقابل یانگ بویز سویس محروم بوده و بازی نخواهد کرد ولی در بازی بعدی راه راه پوشان که در اولدترافورد مقابل منچستریونایتد خواهد بود مشکلی از نظر محرومیت نداشته و می‌تواند به میدان برود.
در دیدار دیشب یوونتوس و والنسیا رونالدو در دقیقه‌ی 29 بعد از برخوردی که با جیسون موریو داشت توسط فلیکس بریش داور آلمانی بازی از زمین اخراج شد. بعد از آن موج نگرانی طرفداران CR7 در شبکه‌های اجتماعی به راه افتاد چرا که طرفداران او نگران بودند فیفا ستاره‌ی محبوب‌شان را دو بازی محروم کرده و نگذارد رونالدو بعد از سالها در بازگشت به اولدترافورد با پیراهن تیم جدیدش یوونتوس به میدان برود.
گاردین در گزارش خود از قول منابع خود که نام‌شان را فاش نکرده مدعی شد که خطای رونالدو از دید یوفا در حد و اندازه‌ای نیست که برای او محرومیت دوجلسه‌ای به همراه داشته باشد و کمیته‌ی انضباطی یوفا به احتمال قریب به یقین تنها به یک جلسه محرومیت او از بازی مقابل یانگ بویز قناعت کرده و CR7 می‌تواند در دیدار تاریخی یوونتوس و یونایتد در اولدترافورد به میدان برود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

کل ايرانو مثل کف دستت بلد باش
بلد آگهی