طرفداری/ لوئیس فیگو، ستاره پرتغالی اسبق دنیای فوتبال به اخراج بحث برانگیز کریستیانو رونالدو مقابل والنسیا واکنش نشان داد.
رونالدو شب گذشته در اولین بازی‌اش برای یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا در صحنه‌ای عجیب و بحث برانگیز پس از برخوردی که با جیسون موریو داشت، با اعلام کمک داور بازی، توسط فلیکس بریش آلمانی با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شد. رونالدو که باورش نمی‌شد داور به خاطر این صحنه او را اخراج کرده، با چشمانی گریان مستایا را ترک کرد و حالا منتظر است کمیته انضباطی یوفا درباره این اتفاق تصمیم گیری کند.
به گزارش mundodeportivo، لوئیس فیگو درباره این صحنه می‌گوید: در اخراج او کمی اغراق شد و سخت‌گیرانه بود. به نظر من کریستیانو آنچنان کاری نکرد که به خاطرش کارت قرمز بگیرد. نمی‌دانم داور در آن صحنه چه چیزی ممکن است دیده باشد اما از تصاویر تلویزیونی بررسی صحنه کار دشواری است.
مادرید بدون رونالدو مقابل رم؟
تیم خیلی خوب بازی می‌کند و ما باید خوشحال باشیم که پس از جدایی مهره‌ای چون رونالدو، رئال مادرید این گونه بازی می‌کند. رئال مدافع عنوان قهرمانی اروپا است و امسال هم برای اثبات دوباره ارزش‌هایش، این تورنمنت را در اولویت قرار می‌دهد و می‌خواهد عملکرد خوبی بدون رونالدو در آن داشته باشد.
رونالدو هم مثل من از اسپانیا به ایتالیا رفت؟
از این دست مقایسه‌ها همیشه خواهد بود. رونالدو در رئال مادرید تاریخ سازی کرد؛ بازیکن تحسین برانگیز و تاثیرگذاری بود و آمار و ارقام فوق العاده‌ای از خود بر جای گذاشت. با این حال او اکنون از تیم جدا شده و زندگی بدون او هم برای رئال مادرید جریان دارد. آنها که اکنون در تیم هستند هم مطمئنا تاریخ خودشان را رقم خواهند زد.
و گریزمان؟
او بازیکن بزرگی است و هر سال پیشرفت می‌کند. گریزمان فصل فوق العاده‌ای پشت سر گذاشت.

ايران مهربان
سيل آگهی