ایسنا/ دارنده دو مدال طلای بازی های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ بار دیگر موفق به کسب مدال طلا شد.
شاهین ایزدیار که در رشته شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰ همراه با شناگرانی از کره شمالی، مالزی، قزاقستان و هند به آب پریده بود، در نهایت توانست طلای دیگری برای ایران به دست بیاورد.
شاهین طی دو روز گذشته دو مدال طلا در رشته شنا برای ایران کسب کرده بود و این بار در ۲۰۰ متر، کاروان خودباوری و امید را صاحب سومین مدال طلای خود کرد.
نقره علی قاسمی در دوی صدمتر پاراآسیایی
همچنین در مسابقات دو و میدانی در ماده ۱۰۰ متر کلاس T۳۷ ایران سه نماینده داشت که داود علی قاسمی با ثبت رکورد ۹۷/ ۱۱ به مدال نقره رسید.
علی الفت نیا با ۱۰ / ۱۲ و مبین رستگاری با ۲۵ / ۱۲ دیگر شرکت کنندگان ایران در این کلاس بودند که در رده چهارم و پنجم قرار گرفتند.
در این کلاس مدال طلا به شرکت کننده اندونزی رسید و برنز هم به نام ورزشکار عربستان ثبت شد.
همچنین در ادامه مسابقات دو و میدانی در ۱۰۰ متر رقابتهای کلاس T۳۸ ایران یک نماینده داشت که یزدی در آن با ثبت زمان ۱۲:۰۱ به عنوانی بهتر از چهارمی نرسید.
دوندگان چین، عراق و چین در این ماده به ترتیب اول تا سوم شدند.
*سپهوند یک طلای دیگر برای ایران به ارمغان آورد
پرتابگر دیسک کشورمان مدال طلای بازی های پاراآسیایی را برای ایران به ارمغان آورد.
در ادامه رقابت های دوومیدانی بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، فرزاد سپهوند و شهرام حسن پور نمایندگان کشورمان در ماده پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۴۳/۴۴ - F۶۲/۶۴ به مصاف حریفانشان رفتند که در پایان سپهوند موفق به کسب مدال طلا شد و حسن پور به عنوانی بهتر از ششمی نرسید.
سپهوند با ثبت حد نصاب ۵۴.۶۱ ضمن کسب مدال طلا رکورد جهان را نیز جا به جا کرد. در این ماده پرتابگران هندی به ترتیب با ۴۵.۴۱ و ۴۶.۶۴ به مدال های نقره و برنز دست یافتند.
شهرام حسن پور دیگر نماینده کشورمان در این ماده با ۳۸.۲۶ به عنوانی بهتر از ششمی نرسید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

ايران مهربان
سيل آگهی