ایسنا/ مرد طلایی کاروان ایران توانست چهارمین مدال طلای خود را در شنای بازی های پاراآسیایی جاکارتا به دست بیاورد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

شاهین ایزدیار که طی سه روز گذشته موفق شده بود 3 طلای ارزشمند برای ایران در بازیهای پاراآسیایی 2018 به دست بیاورد، امروز در اولین رقابت خود در ماده قورباغه 100 متر کلاس SB9 به همراه شناگرانی از ژاپن، قزاقستان و هند مسابقه داد که ایزدیار در این رقابت موفق شد با رکورد یک دقیقه و 14 ثانیه و 71 صدم ثانیه، بار دیگر قهرمان شود. فاصله او با نفر دوم، بیش از 9 ثانیه بود و با قدرت به قهرمانی رسید.
مدال نقره خیرالله زاده در جودو
جودوکار وزن +۱۰۰کیلوگرم کشورمان در دیدار نهایی برابر حریف ازبک شکست خورد و صاحب گردن آویز نقره شد.
محمدرضا خیرالله زاده در فینال این وزن به دیدار قهرمان پارالمپیک از ازبکستان رفت اما علیرغم تلاش های فراوان نتیجه را واگذار کرد.
در این دیدار مربیان خیرالله زاده مدعی بودند داور نسبت به حریف ازبک سخت‌گیری لازم را ندارد و به طور مداوم از کنار زمین اعتراض خود را اعلام می کردند.
با نقره خیرالله زاده ایران توانست از هفت وزن جودو نابینایان ۶ مدال کسب کند.
دو مدال طلا، یک نقره و سه برنز ره آورد این تیم در بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا است.
جودوکار نابینای وزن ۱۰۰ + کیلوگرم ایران که در دور اول با قرعه استراحت روبرو بود در مرحله نیمه نهایی برابر لی از کره جنوبی به پیروزی رسید.
محمودخانی به مقام ششم راضی شد
شناگر جوان کشورمان در ماده 100 متر کرال پشت به مقام ششم رسید.
به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به جاکارتا، علی محمودخانی که در رشته شنا، ماده کرال پشت کلاس S8 در کنار رقبایی از مالزی، قزاقستان، چین، ژاپن، هند و تایلند به آب پرید در نهایت با رکورد یک دقیقه و 22 ثانیه و 97 صدم ثانیه به مقام ششم رسید.
او در ماده 50 متر نیز یک رقابت دیگر در پیش دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

ايران مهربان
سيل آگهی