مهر/ تیم ملی گلبال بانوان ایران در آخرین دیدار خود به مصاف تیم تایلند رفت و با پیروزی مقابل این تیم در جایگاه سوم بازی های پارا آسیایی ایستاد.
تیم ملی گلبال بانوان ایران در دیدار رده بندی به مصاف تیم تایلند رفت و با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز شد و به مدال برنز رسید. بانوان گلبال ایران در نیمه نخست این دیدار با حریف تایلندی خود ۲ بر ۲ مساوی کردند.
نیمه دوم با امتیاز گیری تیم تایلند شروع و آنها توانستند ۳ بر ۲ از ملی پوشان جلو بیفتند اما پس از گذشت ۴ دقیقه از بازی بانوان ایران توانستند نتیجه را به تساوی بکشانند.
ملی پوشان کشورمان در دقیقه ۹ بازی دروازه حریف را باز کردند و نتیجه ۴ بر ۳ شد. بانوان کشورمان با این نتیجه در جایگاه سوم آسیا ایستادند و موفق به کسب مدال برنز شدند.
مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند:
۱- شاهین ایزدیار - شنا
۲- ساره جوانمردی - تپانچه ۵۰ متر P۴
۳ - رقیه شجاعی - تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر
۴- علیرضا قلعه ناصری - پرتاب دیسک
۵ - یونس سیفی پور - پرتاب وزنه کلاس F۳۲
۶- شاهین ایزدیار - شنا ۱۰۰ متر آزاد
۷ - امیر جعفری - وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم
۸ - عذرا مهدوی کیا - دوومیدانی ۱۵۰۰ متر
۹ - وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۱۰ - مهدی اولاد - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۱ - محمدرضا احمدی - پرتاب وزنه
۱۲ - ساره جوانمردی - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۳ - شاهین ایزدیار - شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰
​۱۴ - فرزاد سپهوند - دوومیدانی - پرتاب دیسک
۱۵ - روح الله رستمی - وزنه برداری دسته ۷۲ کیلوگرم
۱۶ - بتول جهانگیری - پرتاب وزنه کلاس F۳۳
۱۷- حسین خرسند امیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
۱۸- مهدی اولاد در پرتاب دیسک کلاس F۱۱
۱۹ - تیم شطرنج استاندارد بانوان
۲۰ - عاطفه نقوی - شطرنج
۲۱ - امید کریمی - شطرنج
۲۲ - علیرضا مختاری - دوومیدانی
​۲۳ - هاشمیه متقیان - دوومیدانی
​۲۴ - وحید نوری - جودو
​۲۵- محمدرضا زندی - تیروکمان کلاس W۱
​۲۶- احسان موسی نژاد - جودو وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم
۲۷- شاهین ایزدیار - ماده قورباغه ۱۰۰ متر کلاس SB۹
۲۸ - عارف بهاروند - ماده پرتاب وزنه کلاس F۳۶
۲۹ - عارف بهاروند - پرتاب وزنه کلاس F۳۶
۳۰ - شاهین ایزدیار - ۵۰ متر کرال آزاد کلاس S۱۰
​۳۱ - مهناز امینی - پرتاب نیزه
۳۲ - امید ظریف صنایع - ماده دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۳
​۳۳ - تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان
۳۴ - آرزو حکیمی - پرتاب وزنه
۳۵- مهدی علیزاده
۳۶- حامد امیری
​۳۷ - تیم ملی والیبال نشسته مردان
​۳۸ - علی نجیمی - دوی ۴۰۰ متر
​۳۹ - سجاد محمدیان - پرتاب وزنه
​۴۰ - امان الله پاپی - پرتاب نیزه
​۴۱ - حمید اسلامی - دوی ۱۵۰۰ متر
۴۲ - الناز دارابیان - پرتاب دیسک کلاس F۵۱، F۵۲ و F۵۳

نقره:
۱ - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه
۲ - جلیل باقری - پرتاب دیسک
۳ - یوسف یوسفی - وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم
۴ - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه
۵ - جاوید احسانی شکیب - پرتاب دیسک
۶ - علی الفت نیا - دو و میدانی ۲۰۰ متر
۷ - زهرا صالحی - پرتاب نیزه
۸ - هاجر صفرزاده - دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲
۹ - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۰ - سامان پاکباز - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۱ - سمیرا ارم - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۲- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F۵۵/۵۶
۱۳- مختاری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
​۱۴ - صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F۳۴
۱۵- زهرا نعمتی در ریکرو
۱۶ - فریبا زنده بودی - شطرنج
۱۷ - تیم شطرنج مردان
۱۸ - تیم شطرنج بانوان
​۱۹ - اسدالله عظیمی - دوومیدانی
۲۰ - نادر مرادی - وزنه برداری
۲۱ - هاشم رستگاری - دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷
۲۲- تیم ملی والیبال نشسته بانوان
​۲۳- جلیل باقری
۲۴ - هاجر صفرزاده - دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۲
۲۵ - تیم جودو نابینایان
۲۶ - شاهین ایزدیار ماده ۴۰۰ متر آزاد کلاس S۱۰
۲۷ - محمد خالوندی - پرتاب نیزه
۲۸ - فائزه کرمانی - پرتاب نیزه کلاس F۳۳/۳۴

برنز:
۱ - سیدعرفان حسینی - پرتاب نیزه
۲ - زهرا برناکی - پرش طول
۳ - حسن جانفشان - تنیس روی میز
۴ - حامد امیری- پرتاب دیسک
۵ - میثم بنی طبا - جودو ۶۰ کیلوگرم
۶ - رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
۷ - علی امیدی – دو و میدانی
۸ - امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۹ - داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر
​۱۰ - احمد اجاقلو - دوومیدانی - ۲۰۰ متر
۱۱ - عذرا مهدوی کیا - پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳
۱۲ - سولماز بازرگان - پرتاب دیسک
​۱۳ - مسعود حیدری - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۴ - حمزه محمدی - وزنه برداری
​۱۵ - مهدی علیزاده - پرتاب وزنه
​۱۶ - امید ظریف - دوومیدانی
​۱۷- حسین خرسندامیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
۱۸- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F۱۱
۱۹ - فاطمه برقول - شطرنج
۲۰ - لیلا زارع زاده - برنز
​۲۱ - شطرنج نابینایان گروه B۱ آقایان
۲۲ - مجید کاکوش - تیراندازی با کمان
۲۳ - قاسمی - دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷
۲۴ - فرهاد کهریزی - دوی ۴۰۰ متر کلاس T۳۶
​۲۵ - هاجر صفرزاده - ماده دوی ۱۰۰ متر بانوان کلاس T۱۲
۲۶ - شیلا حدادی - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۴/۵۵
۲۷- محسن کائیدی
۲۸ - ژیلا یوسفی - پرتاب دیسک
۲۹ - محمد الوان پور - پرتاب نیزه
۳۰ - بتول جهانگیری - پرتاب نیزه کلاس F۳۳/۳۴
۳۱ - تیم ملی گلبال بانوان


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

پوشاک پاييزه از 39هزار تومان
ببينو آگهی