ایسنا/ هفته هشتم لیگ دسته یک فوتبال با پیروزی مس کرمان بر خونه به خونه بابل و توقف بادران تهران ادامه یافت.
هفته هشتم لیگ دسته یک با انجام دو بازی دیگر پیگیری شد. در بازی اول، دو تیم مس کرمان و خونه به خونه بابل در ورزشگاه باهنر کرمان به مصاف یکدیگر رفتند. نیمه اول این بازی گلی در بر نداشت و تنها موقعیت مهم این بازی در نیمه اول شوت در دقیقه ۱۵ بود که به تیر دروازه خونه به خونه برخورد کرد.
نیمه دوم با حملات بیشتری از سوی مسی‌ها همراه شد و به گلزنی مس کرمان در این نیمه انجامید. در دقیقه ۵۷ بر روی ارسال امیرحسین عسگری توپ به سجاد حیدری رسید تا او با ضربه سر گل اول مس را به ثمر برساند.
در دقیقه ۷۰ گلی دیگر برای مس به ثمر رسید و سجاد حیدری با حرکت انفرادی با دروازه‌بان خونه به خونه تک به تک شد و با ضربه فنی، گل دوم را برای مس به ارمغان آورد و نتیجه بازی را دو بر صفر به سود مس کرمان کرد.
این پایان ماجرا نبود و مهدی تیکدری در دقیقه ۹۶ گل سوم بازی را برای مس به ثمر رساند و یاران نادر دست‌نشان در مس کرمان در نهایت موفق شدند جایگاه خود را در بالای جدول حفظ کنند.
بازی بعدی تقابل دو تیم بادران تهران و قشقایی شیراز بود که با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا دو تیم موفق به کسب یک امتیاز از این رقابت شوند.
قشقایی شیراز که هفته گذشته با اتفاقات غیر منتظره‌ای روبرو شد، این بازی را با تساوی پشت سر گذاشت تا شرایط این تیم در وضعیت بدتری قرار نگیرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید