خبر ورزشی/ مهاجم اسپانیایی باشگاه چلسی ثروت را علت بسیاری از مشکلات دانسته است.
آلوارو موراتا مهاجم نه چندان گلزن تیم ملی اسپانیا و باشگاه چلسی در آخرین مصاحبه خود درباره آفت‌های ثروت، شهرت و همچنین دنیا مجازی سخن گفته است.
او در این باره گفت: سال گذشته بسیار عصبی بودم و این موضوع همه را اذیت می‌کرد تا اینکه همسرم به من تذکر داد، هر چند که در ابتدا فکر می‌کردم او نیز مانند دیگران است، اما وقتی به خوبی به سخنانش دقت کردم، مسیر زندگی خودم را تغییر دادم. مردم فکر می‌کنند ما هیچ مشکلی نداریم، ولی ما هم مانند افراد عادی مشکلات زیادی در زندگی خود داریم، پول و شهرت نمی‌تواند همه چیز را حل کند و من دقیقا بخاطر پول زیادی که داشتم به مشکل خورده بودم و پول ضامن خوشبختی افراد نیست.
موراتا درباره دنیا مجازی و اینستاگرام نیز گفت: می‌دانم که پول می‌تواند در زندگی چیز‌های زیادی را برای شما فراهم کند، اما همیشه اینگونه نیست و افراد مشهور مانند فوتبالیست‌ها نباید زود تصمیم بگیرند. دنیا مجازی نیز گاهی اوقات دردسر ساز است مثلا اینستاگرام وسیله‌ای ارتباطی است که شادی‌ها در آن مصنوعی و همه چیز غیرواقعی است. روزی شما کاملا ناراحت هستید، اما با انتشار یک عکسی که در آن خوشحال هستید به دیگران می‌گویید که شما بسیار خوب هستید و این بر خلاف واقعیت است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید