ورزش 3/ سرمربی تیم ملی فوتبال شعار جالبی را در مرکز پک به معرض دید عموم گذاشته است.
طی روزهای گذشته درباره مرکز پک حرف و حدیث های زیادی ایجاد شده است.؛ بعد از آنکه کی‌روش اجازه نداد تیم فوتبال امید از امکانات این مجموعه استفاده کند مصاحبه مک درموت انجام شد و در نهایت بسیاری از اهالی فوتبال علیه سرمربی تیم ملی مواضع تندی گرفتند.
کی روش در پاسخ به این اتفاقات، روز گذشته ترجیح داد نشست خبری قبل از بازی با بولیوی در مرکز پک برگزار شود و در توضیح دلیل اتفاق اعلام کرد برای اینکه خبرنگاران به مردم بگویند پک متعلق به کل فوتبال ایران است چنین کرده را انجام داده. در این بین یک نوشته جالب در مرکز پک توجهات را جلب می کند.
سرمربی تیم ملی که همه عکس ها و نوشته های روی دیوارهای مرکز پک با هماهنگی اش انجام شده، در قسمتی از این ساختمان پرحاشیه عبارت «برنده همه چیز را می برد» را نوشته تا به این شکل حس مبارزه طلبی را در بین بازیکنان تقویت کند و البته جاه طلبی اش را نشان دهد.
کی روش همواره نشان داده از خواسته هایش کوتاه نمی آید و آنقدر می جنگد تا بتواند امکانات بگیرد و تیمش را در بهترین شرایط قرار دهد. او همواره بهترین ها را در اختیار داشته و به نظر می رسد این تفکر را به شاگردانش هم القا کرده است. نوشته شدن این جمله روی یکی از دیوارهای مرکز پک با مضمون اینکه برنده همه چیز را می برد هم می تواند برگرفته همین تفکر سرمربی پرتغالی تیم ملی باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید