تسنیم/ سیامک نعمتی، بازیکن تیم پرسپولیس گفت: از هواداران می‌خواهم همیشه از تیم حمایت کنند تا ما نیز بهتر و بهتر شویم و به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسیم.
سیامک نعمتی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نود ارومیه در پاسخ به این سوال که آیا تصور می‌کرد که سرخپوشان کار سختی داشته باشند اظهار داشت: بله از قبل هم چنین فکری می‌کردیم. طبیعی است که تمرکز بازیکنان روی بازی مقابل السد بود. با این حال در این بازی شرایط خوبی داشتیم و خدا را شکر به مرحله بعد صعود کردیم و انشاءالله در مراحل بعد بهتر عمل خواهیم کرد.
وی درباره مصدومیت دوباره کمال کامیابی‌نیا از ناحیه کتف گفت: متاسفانه فهمیدیم که دوباره کتف کمال در رفته است. امیدوارم مثل مرتبه قبل که کمال پس از مصدومیت از این ناحیه به تمرین پرداخت، او از فردا در تمرینات تیم حاضر شود. ما با کمبود بازیکن مواجه هستیم و بازی سختی مقابل السد داریم که انشاءالله در در این دیدار موفق باشیم.
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اظهارات سیدجلال حسینی که از استقبال کم هواداران این تیم گلایه‌مند بود، تصریح کرد: در جریان صحبت‌های حسینی نیستم اما انتظار داشتیم که هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند. ما به کمک آنها نیاز داریم و نباید اینگونه باشد که هواداران تنها در بازی‌های خاص به ورزشگاه بیایند. از آنها می‌خواهم همیشه از تیم حمایت کنند تا ما نیز بهتر و بهتر شویم و به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسیم.
نعمتی در پاسخ به این پرسش که آیا حمایت‌های لازم برای رسیدن سرخپوشان به فینال لیگ قهرمانان آسیا صورت گرفته است یا خیر خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم حمایت‌ها در اندازه‌ای که تیم به فینال برسد نیست. همه انتظار دارند که ما به فینال برسیم و برای این دیدار برنامه‌‌ریزی می‌کنیم اما در مرحله قبل دیدید که ما در قطر مقابل الدحیل شکست خوردیم و این تیم را در تهران 3 بر یک بردیم. هنوز اتفاقی نیفتاده و 90 دقیقه اصلی در تهران باقی مانده است. هنوز 50 درصد کار هم پیش نرفته و امیدوارم هواداران از تیم حمایت کنند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی