تسنیم/ کریم بوستانی، مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: داوری باز هم به ضرر ما بود.
کریم بوستانی پس از شکست 2 بر صفر استقلال خوزستان برابر پارس جنوبی جم گفت: حال داریوش یزدی (سرمربی تیم) خوب نبود و من به جای او به نشست آمدم. بازی در نیمه اول خوب پیش می‌رفت، ولی روی یک اشتباه گل خوردیم. تیم ما سه هفته پشت سر هم از داوری ضربه خورده است. اکرمی از داوران خوب ایران است، اما نمی‌دانم چرا هر داوری که به اینجا آمده، به تیم ما لطمه وارد کرده است. بازیکنان ما امروز تلاش زیادی کردند و دیدید که تیم ما 9 نفره فقط یک گل دریافت کرد. هدف ما در نیمه دوم این بود که گل نخوریم. به هر حال بازی با 9 بازیکن سخت است. در مجموع به بازیکنان استقلال خوزستان تبریک می‌گویم که گل‌های بیشتری دریافت نکردند.
وی افزود: داور باید در خصوص صحنه جنجالی نیمه اول، شرایط را مدیریت می‌کرد. طبیعی بود که از روی نیمکت نیز اعتراض‌هایی صورت بگیرد و این شرایط برای تیم حریف که پشت سر کمک داور قرار داشت، حتی بیشتر هم بود. اشتباه داوری امروز به ضرر تیم ما بود. بازیکنان حتی می‌خواستند به نشانه اتفاقاتی که رخ داد، تیم را بیرون بکشند، اما آنها را برگرداندیم.
مربی استقلال خوزستان عنوان کرد: نمی‌دانم داور چرا به بازیکنا ما کارت قرمز مستقیم داد. او باید آن صحنه جنجالی را مدیریت می‌کرد. اقدام او در اخراج بازیکن ما اشتباه بود. اگر این اتفاقات رخ نمی‌داد، صددرصد برنده می‌شدیم. روی این بازی خیلی حساب کرده بودیم و بازیکنان نیز با روحیه بالایی وارد زمین شده بودند. به هر حال این بازی می‌توانست امتیازات خوبی برای تیم ما داشته باشد.