ورزش 3/ ژوزه مورینیو در لحظات پایانی دیدار برابر چلسی از کوره در رفت و با نیمکت حریف درگیر شد.
سرمربی پرتغالی و سابق چلسی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با این تیم قول داده بود خودش را در استمفوردبریج کنترل کند و این اتفاق تا دقیقه 96 هم رخ داد. واکنش های مورینیو روی هر 2 گل مارسیال بسیار آرام بود و او شادی خاصی برابر هواداران چلسی نشان نداد تا نشان دهد علاقه ای به شکرآب شدن رابطه خوبش با آنها ندارد اما در دقیقه 96 همه چیز بهم ریخت.
اما در آخرین ثانیه های وقت اضافی زمانیکه راس بارکلی موفق شد روی ریباند ضربه سر اولیویه ژیرو دروازه دخیا را باز کند، مارکو یانی از اعضای نیمکت چلسی 2 بار برابر صورت ژوزه مورینیو شادی اغراق آمیزی انجام داد و گرچه بار اول سرمربی پرتغالی خودش را کنترل کرد، اما مرتبه دوم دیگر خون مورینیو به جوش آمد و با بلند شدن از روی نیمکت، به سمت وی رفت تا با او درگیر شود.
البته مارکو یانی خیلی سریع به رختکن رفت و دیگر اعضای نیمکت چلسی از جمله مائوریتسیو ساری به سمت مورینیو آمدند تا به نوعی از او دلجویی کرده و کاری کنند تا آقای خاص روی نیمکت بنشیند.
در پایان بازی و در مسیر رختکن، برخی هواداران چلسی مورینیو را هو کردند و او همانند 2 فصل قبل عدد 3 را به آنها نشان داد تا به هواداران چلسی یادآوری کند بیشترین افتخارات آنها در لیگ برتر توسط مورینیو برای آنها به ارمغان آورده شده است.
در نهایت در ثانیه های پایانی 3 امتیاز مهم و تاثیرگذار برای مورینیو از دست رفت؛ امتیازاتی که می توانست تا چند هفته حضور وی روی نیمکت یونایتد را تضمین کند اما این اتفاق رخ نداد تا مورینیو خشمگین تر از همیشه راهی رختکن شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی