خبر ورزشی/ بازی با بولیوی برای تیم ملی شاید بار فنی نداشت، اما پر از خبر و حاشیه بود، از نیمکت‌نشینی بازیکن دعوت نشده تا تصاویری که حالا از قهر و آشتی «سردار آزمون» و «علیرضا جهانبخش» روی نیمکت منتشر شده است.
اما ماجرای این تصاویر چیست؟ سردار آزمون که خیلی دوست داشت در این بازی برای تیم ملی گلزنی کند تا باز سوژه سینه سپر کردن مقابل مخالفان و منتقدان را داشته باشد، موفق به این کار نشد و در عوض جهانبخش گل اول تیم ملی را وارد دروازه بولیوی کرد.
جهانبخش در اواسط نیمه اول هم می‌توانست دبل کند و دومین گل خودش را وارد دروازه حریف کند، اما آزمون با او قاطی کرد و جهانبخش هم موفق به گلزنی نشد، اما این اتفاق باعث دلخوری جهانبخش نشد، اما از سوی مقابل آزمون معتقد بود او می‌توانسته گل بزند، اما جهانبخش مانع این کار شده است.
دلیل دلخوری روی نیمکت تیم ملی
این دو بازیکن بین دو نیمه تعویض شدند، اما حتی در رختکن هم بزرگان تیم نتوانستند آن‌ها را با هم آشتی دهند و این دلخوری تا نیمکت نیمه دوم کشیده شد و جهانبخش پاپیش گذاشت تا این دلخوری را خاتمه دهد که مشخص نشد این قضیه حل شد یا نه!
به هر حال هر چه نباشد آزمون سوگلی سرمربی تیم ملی است و می‌تواند بابت هر اتفاقی قهر و ناز کند و بقیه نازش را بکشند و او رویش را برگرداند!

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید