ورزش 3/ در فاصله 72 ساعت به شروع دیدار حساس پرسپولیس و السد قطر در مرحله نیمه نهایی، انجام کارهای زیرساختی و اجرایی در استادیوم آزادی به طور مستمر در حال انجام است.
کنفدراسیون فوتبال آسیا در آخرین بازدید خود از استادیوم آزادی پیش از فینال احتمالی لیگ قهرمانان آسیا، لیستی از مشکلات و معایب این استادیوم را ذکر کردند که باید بررسی و در نهایت برطرف شود.
بر همین اساس در فاصله کوتاه باقی مانده تا دیدار پرسپولیس و السد قطر مسوولان استادیوم آزادی اقدام به انجام برخی نوسازی و بهسازی معایب مورد اشاره کرده‌اند. از جمله این معایب که اکنون در دست اجرا و تعمیر است به تونل استادیوم مربوط می‌شود که ورودی اصحاب رسانه و بازیکنان را از یکدیگر جدا می‌کند. بخشی از سکوها نیز که از سوی باشگاه پرسپولیس نیز برای بازی مقابل السد غیرقابل استفاده اعلام شده و در حال تعمیر است در حال بهسازی قرار دارد. مسوولان استادیوم در نظر دارند دست به تعمیر و نوسازی اتاق داوران و همچنین اتاق مربوط به اصحاب رسانه و جایگاه ویژه نیز کنند تا این بخش را تا پیش از جدال با السد به اتمام برساند. فاز بعدی تعمیرات و بهسازی استادیوم آزادی نیز به بعد از بازی مقابل السد سپرده شده است و انتظار می‌رود با صعود پرسپولیس به فینال این اقدامات تسریع یابد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی