آخرین خبر/ مدال نوشت: مهاجم ۲۸ ساله پدیده در فصل جاری آمار فوق‌العاده‌ای به ثبت رسانده است.
یونس شاکری یکی از معدود خریدهای لیگ برتری پدیده در فصل جاری بوده است. این مهاجم ۲۸ ساله که سابقه بازی در پرسپولیس را هم داشته تابستان سال گذشته پس از سه و نیم سال حضور در پدیده راهی سیاه‌جامگان شد و در یک فصل بد همراه با این تیم تنها ۳ بار موفق به گلزنی کرد. سقوط با سیاه‌جامگان به لیگ یک و ۳ گل زده در یک فصل، می‌توانست این مهاجم بلندقامت را از لیگ برتر دور کند اما پدیده با یحیی گل‌محمدی سراغ وی رفت تا شاکری یک فصل دیگر در لیگ برتر به میدان برود.
بازی کردن زیر نظر گل‌محمدی شانس ویژه‌ای برای شاکری بوده چرا که وی در زمان حضور گل‌محمدی مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته بود، هر چند با جدایی گل‌محمدی از پرسپولیس، وی زیرنظر دایی چند ماهی در پرسپولیس بازی کرد و سپس راهی پدیده‌ای شد که در آن زمان در لیگ یک حضور داشت. با این حال در فصل جاری شاکری شانس بازی کردن زیر نظر گل‌محمدی را پیدا کرده و در بازی‌ایی که به میدان رفته آمار بسیار جالبی در گلزنی از خود به جای گذاشته است.
این مهاجم ۲۸ ساله در فصل جاری در ۷ بازی شانس بازی برای پدیده را داشته که در این دیدارها ۵ بار موفق به گلزنی شده تا سومین گلزن برتر لیگ (پس از استوکس و استنلی) و بهترین گلزن ایرانی فصل جاری لقب بگیرد. آنچه آمار گلزنی شاکری را جالب‌تر می‌کند، حضور ۲۸۷ دقیقه‌ای وی در زمین است و این میزان دقایق بازی به معنای هر ۵۷ دقیقه یک گل از جانب این مهاجم نوک است.

کاشت مو کلينيک دائر
کاشت مو آگهی