رپرتاژ آگهی/یکی از مهمترین مشکلات و بیماری هایی که اکثر مردم به خاطر رژیم غذایی نامناسب و کم تحرکی درگیر آن هستند، بیماری کبد چرب است. متاسفانه این بیماری به شکل پنهان است و بسیار خطرناک می باشد این در حالیست که متاسفانه خیلی از افراد به موقع برای درمان آن اقدام نمی کنند. امروزه اکثر مردم علایم این بیماری راب ا خود دارند، مثلا همیشه خسته اند، یا دارای مشکلات پوستی، ریزش مو و ... است.
حالا سوال این است که برای از بین بردن این بیماری چه راهی وجود دارد؟
توجه داشته باشید به دلیل اینکه وظیفه کبد دفع سموم شیمیایی بدن است، بنابراین با مواد و داروهای شیمیایی نمی توان آن را درمان کرد، زیرا کبد سریع شروع به تصفیه کردن قرص و یا مواد شیمیایی می کند.
اما اصلا نگران نباشید، درمان قطعی این بیماری مهلک وجود دارد
محصول مقطر ده گیاه فران، بدون استفاده از مواد شیمیایی می تواند درمانی قطعی این بیماری باشد.
ولی چرا فران ؟
این محصول کاملاً گیاهی با تحقیقات طب سنتی و طبیعی بوجود آمده است و با محافظت از کبد، پاکسازی جدی آن را به دنبال دارد. فران با اخذ مجوز و تحت نظارت سازمان غذا و دارو در شرکت نوشین شهد و زیر نظر افراد متخصص تولید می شود. تضمین کیفیت محصول و بسته بندی منطبق با فاکتورهای سازمان جهانی بهداشت می باشد. در بیش از دو سال تولید این محصول، رضایت مندی بالای 90 درصد را دارد. حتی کسانی که کبد چرب درجه سه داشته اند با این محصول درمان شده اند.
برای درمان چربی کبد خود کافیست محصول ده گیاه فران را در یک دوره یکماهه مصرف کنید. همراه با رعایت رژیم غذایی که با محصول ارائه می شود در اکثر مصرف کنندگان در حدود یک گرید از سطح چربی کبدتان کاهش پیدا خواهد کرد. (یک دوره مصرف = کاهش یک گریدی از چربی کبد)
با فران می توانید برای همیشه با کبد چرب خداحافظی کنید.
توصیه می کنیم حتما این محصول را استفاده کنید و برای دیگران نیز معرفی کنید.
نحوه دریافت محصول: برای سفارش و دریافت این محصول کافی است، عدد 1 را به شماره 3000210210 ارسال کنید.
قیمت محصول: پک برای یک دوره مصرف یک ماهه شامل ۸ بطری نیم لیتری با تخفیف ویژه ۱۵ درصدی ۱۹۸ هزار تومان و پک شامل 4 بطری برای دوهفته ۱۱۶ هزارتومان.
نحوه ارسال محصول: این محصول سلامتی به صورت رایگان به تمامی نقاط کشور ارسال می شود و هزینه کالا پس از دریافت آن در محل به مامور پستی پرداخت می شود.
سایت خرید و سایر محصولات سلامتی گیاهی و طبیعی در: farteb.com/