فارس/ ایگواین: بابت پنالتی و کارت قرمز از هواداران عذرخواهی می‌کنم/آدم آهنی نیستم!؟
ستاره آرژانتینی درباره اتفاقات بازی مقابل یووه گفت‌: بابت از دست دادن پنالتی و کارت قرمزی که گرفتم از هواداران عذرخواهی می‌کنم اما در آن صحنه داور بدون در نظر گرفتن شرایط بازی کارت قرمز را به من نشان داد.
میلان بامداد امروز میلان در حسا‌س‌ترین دیدار هفته یازدهم در سن سیرو به مصاف یوونتوس صدرنشین رفت.
این دیدار در حالی که ایگواین گلزن آرژانتینی که در ابتدای فصل از یووه راهی میلان شد یک پنالتی را از دست داد و با دریافت کارت قرمز در دقیقه 83 مواجه شد با برتری 2 بر صفر بیانکونری خاتمه یافت.
ایگواین که به دلیل اعتراض و بددهنی به داور کارت زرد دوم را دریافت کرد و اخراج شد در اینباره گفت: بابت پنالتی که از دست دادم و کارت قرمزی که گرفتم از هواداران عذرخواهی می‌کنم اما در آن صحنه داور بدون در نظر گرفتن شرایط بازی و جو حاکم بر میدان چشم خود را بست و کارت قرمز را به من نشان داد. من مقابل تیم سابقم بازی می‌کردم و شرایط روحی خاصی داشتم.
وی افزود: مثل تمام انسان‌ها از گوشت و استخوان تشکیل شده‌ام و آدم آهنی نیستم که بتوانم آن همه استرس و فشار را تحمل کنم.انتظار داشتم داور با شناختی که از من و جو بازی دارد ما را بیشتر درک کند نه اینکه اوضاع را برای من و تیمم در حالی که با 2 گل عقب هستیم بدتر و آشفته‌تر کند.
ستاره آرژانتینی در پایان اظهار داشت: تیمی متشکل از با تجربه‌ها و جوانان هستیم و در آینده نتایج خوبی خواهیم گرفت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید