خبر ورزشی/ مدیر تیم امید و پیشکسوت تیم پرسپولیس به خبرورزشی گفت: پرداختن به حل مشکلات تیم‌های پایه پرسپولیس از همه موارد لازم‌تر و ضروری‌تر است.
حمید استیلی مدیر تیم امید و پیشکسوت تیم پرسپولیس در خصوص جایزه دو میلیون دلاری AFC برای کسب عنوان دومی سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: من معتقدم پولی که وارد باشگاه پرسپولیس می‌شود را باید صرف آکادمی و تیم‌های پایه پرسپولیس کرد. در حال حاضر هم پرسپولیس نیاز به زیرساخت‌های بهتر دارد و با درست کردن تیم‌های پایه حتماً می‌توان شرایط پرسپولیس را به بهترین شکل پیش برد.
پیشکسوت پرسپولیس با انتقاد از برخی اظهارات نسبت به بازیکنان جوان سرخپوشان افزود: برانکو رویه خیلی خوبی را از این حیث در نظر گرفت که هیچ‌وقت از کمبود‌ها گلایه نکرد و نگفته بازیکن ندارد این در حالی است که دائم شاهد انتقاد از بازیکنان جوان پرسپولیس هستیم. گفته می‌شود پرسپولیس بازیکن جوان خوبی ندارد. من با این صحبت‌ها مخالفم. بازیکنانی مانند علوان‌زاده، عباسیان، حسینی و... بازیکنان خوبی هستند که برای نشان دادن توانایی‌هایشان نیاز به زمان بیشتری دارند.
استیلی تأکید کرد: من شنیدم مدیر‌عامل پرسپولیس گفته پاداش AFC صرف بازیکنان و کادر فنی و پرداخت بدهی‌ها می‌شود. این در حالی است که من معتقدم بدهی‌ها آرام آرام پرداخت و مشکلات هم حل می‌شود به همین دلیل پرداختن به حل مشکلات تیم‌های پایه پرسپولیس از همه موارد لازم‌تر و ضروری‌تر است.
استیلی در پایان در خصوص شرایط تیم امید نیز خاطرنشان کرد: از روز گذشته اردوی تیم امید را آغاز کردیم و طبق برنامه‌ای که داریم در فروردین و ایام عید در روز‌های دوم، چهارم و ششم با تیم‌های هم‌گروه‌مان بازی خواهیم کرد. سه تیم عراق، ترکمنستان و یمن همگروه ما هستند و ما در راهی که پیش رو داریم به حمایت مردم و رسانه‌ها نیاز داریم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید